Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hát a sztorit nem írom most...

Hát a sztorit nem írom most le de emo lettem. Szóval hogy kezdjem el vagdosni magam? Mivel? Hogy? ><

Figyelt kérdés
2011. nov. 22. 23:42
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
58%
:D hát most jót röhögtem, még a könnyem is kicsordult!
2011. nov. 22. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
62%
Láncfűrésszel és darabosra..-,-"
2011. nov. 22. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Nem tudom mi vitt erre a döntésre, de ez szomorú:S A hajad már a megfelelő módon lóg a szemedbe? Vannak már hegek a karodon? Nem? Na akkor gyorsan... Addig meg se lássam hogy leírod ezt a szót:/:D
2011. nov. 23. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:

jaaaaaajjj Ricsi!

Most vágtam el az ujjam. Sebészet, tetanusz, vérzéscsillapitó. Nagyon fáj. Ne csináld!

2011. nov. 23. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
A kis kukidat, egy emo nem lehet férfias. Nyissz!
2011. nov. 23. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
sztem nem érdemes feláldozni az egészségedet ilyen hóbortokra,- hacsak nem akarsz a pszichiátrián kikötni- s amit ráadásul nem is ismersz még jól, inkább azon járjon az eszed, hogy jól tanulj, és mit szeretnél dolgozni a jövőben, hidd el azzal mész a legtöbbre, ez nem megoldás a problémáidra, hogy az emoba menekülsz...
2011. nov. 23. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Takargasd a kezed és ülj le a sarokba bőgni:P Senki nem tudja meg hogy nem vagdosod magad és így a többi emo is befogad majd:)
2011. nov. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:

egy kis bíztatás.... Egy emo nem attól lesz emo, hogy a szemébe lóg a haja, vagy, vagdossa magát. Ez egy érzés oké lehet, hogy MOST Te is ezt érzed, vagy azt hiszed, hogy ezt érzed,de lehet, hogy késöbb már nem így lesz és akkor majd nagyon fofgod bánni, hogy megtetted.

Úgy hogy egy jó tanács gondold meg 2-szer is, hogy mit csinálsz, ne hogy késöbb megbánd azt.

2011. nov. 23. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm ezeket a rohadt jó válaszokat -.-" az utolsó kommentelő még próbált bíztatni de a többi csak fika -.- hát köszi T.T
2011. nov. 23. 17:25
 10/18 anonim ***** válasza:
Amúgy az emo nem a vagdosásról szol. alapvetően egy vidám irányzat volt,csak a csomó hülye gyerek csinált belőle vagdosós harapdálós sz*rságot:/
2011. nov. 23. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!