Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hát a sztorit nem írom most...

Hát a sztorit nem írom most le de emo lettem. Szóval hogy kezdjem el vagdosni magam? Mivel? Hogy? ><

Figyelt kérdés
2011. nov. 22. 23:42
1 2
 11/18 anonim válasza:
neh elkezd. én is az vok, deh ettől nem vagdosom magam. ez tényleg arról szól, h keresd az örömöt, és nem ilyen kicsinyes hülyeségekről. ha azt állítod, h emo v, akk nem tennél fel ilyen kérdést, mert körüljártad volna a témát, és nem lenne szükséged a vagdosásra. am milyen fajta v? mert van 1 irányzat, ami igen, vagdossa magát, de az csak félig emo. remélem, segitettem. jah, és alényeg, h semmi áron ne kezzd el!! :) ^^
2011. nov. 24. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Kösssz a bíztató kommenteket :D de már elkezdtem... elősször ollóval , utánna késsel és most gilettel >.<
2011. nov. 26. 02:00
 13/18 anonim válasza:
ügyes vagy. mikor jön a láncfűrész?
2011. nov. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Nincs láncfűrészem T.T de ha lessz akkor majd öööö írok levelet >.<
2011. nov. 28. 15:31
 15/18 anonim válasza:
62%
Nooormális vagy??? Az emo lényege nem az, hogy szanaszét nyesed az ereidet! Az emo szó az emóció-érzelem szóból származik, és ennek a stílusnak a képviselői érzelmes emberek, de az biztos hogy nem vagdossák magukat szét. Annyit mondhatok, hogy gratulálok, hivatalosan is idióta vagy!
2011. nov. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Legalább annyit tudnál hogy a hard emok vágják magukat akkor már sejtenéd hogy az vagyok -.-
2011. nov. 30. 13:42
 17/18 anonim válasza:
ciwi a hard emo csak feketét vesz fel DE EGY BALF*SZ EMO SEM VAGDOSSA MAGÁT. aki az, az nm mondható emonak. puux
2011. nov. 30. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Nem tudom hányadik vagyok, az egyik, de csak annyit szeretnék kérdezni, hogy nem Vácon laksz, és nem egy Kinga nevu lány vett rá az érvagdosásra??? Képes rá...
2011. dec. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!