Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az hogy lehet hogy már több...

Az hogy lehet hogy már több mint 1 éve nem voltam beteg?

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok. Régebben nagyon sűrűn voltam beteg, lázam volt, náthás voltam és fájt a torkom. Tavaly szeptemberben egy kicsit náthás voltam csak, de azóta szinte semmi. Múlthéten szerdán egy kicsit fájt a fejem és a torkom, de a hőmérsékletem 37 °C volt és másnap már a torkom sem fájt. Hogy lehet az hogy nem leszek soha beteg?
2011. nov. 23. 14:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Jól működsz. Legalábbis jobban, mint az átlag. A miértje az életviteledben keresendő, nem tudjuk megmondani pontosan.
2011. nov. 23. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

irigyellek:)

biztos sokat mozogsz,rendesen tálálkozol,és boldog vagy :D

2011. nov. 23. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy jobb állapotban van a szervezeted.


Lehet szerencse is. Én is egy teljes naptári évig makkegészséges voltam egy darab herpeszt leszámítva. Akkor halt meg őrült közeli rokonom, amit érdekes módon nem éltem meg nehezen a felszínen - lelkifurdalásom is volt emiatt - viszont tudat alatt mégis kijött a fájdalom, mivel a menzeszem összegabalyodott pont utána, meg sokszor ingerlékenyebb voltam, kisebb dolgok jobban zavartak.

Nem lelkizni akarok, a tárgyhoz kapcsolódóan írom ezt: ugye a lelki bajok gyengítik az egész szervezetet is.

Ráadásul abban az időben alig mozogtam és semmi vitamint nem ettem. :D


Mindenesetre törekedj az egészséges életmódra - manapság arra csak törekedni lehet -, mert abból hasznod lesz. ;)

2011. nov. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én 4 éve nem voltam beteg, 2* is sulit váltottam
2019. jan. 29. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!