Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mire számítsak altatásos...

Mire számítsak altatásos műtétnél?

Figyelt kérdés

Fogínyemet fogják műteni altatásban. Mire számítsak? Azt tudom, hogy az altatás gyorsan megy. Van valamiféle alvási zavarom, hogy közvetlenül elalvás előtt gyakran lebénulok, és olyan mintha az egész testemben hangyaboly lenne mintha nyüzsögnének benne a hangyák nem tudom jobban megfogalmazni meg zúg a fejem állatian. Ez altatásnál jelenthet gondot? Szóljak erről a dokinak vagy az altatós orvosnak?

Amikor az embert altatják akkor álmodik? Ez esetben az gondot jelenthet, hogy álmomban sokszor rájövök, hogy álmodok és néha tudom irányítani az álmaimat,de ilyenkor mindig felébredek egy idő után. Ez altató hatása alatt nem fordulhat elő igaz?


2011. nov. 23. 17:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Erről feltétlen szólj az altató orvosnak.
2011. nov. 23. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A lebénulásról a hangyás dologról szól. Álmodni én is álmodtak közben, nem gond és ilyenkor nem fogsz felébredni, mert mélyen alszol.
2011. nov. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!