Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az normális, ha nem tudom...

Az normális, ha nem tudom kimutatni rendesen az érzelmeimet mások előtt?

Figyelt kérdés

Mindig mosolygok, pedig legtöbbször szomorú vagyok, és álltalában mindig szomorú vagyok, és dühös, de az iskolában mindig mosolygok valamiért. Itthon este általában sírhatnékom van, de visszafolytom. De az iskolában ha valaki megbánt, vagy feldühít, akkor is csak tettetem a vidámat, nem bírok mosolyogni. Ez normális? Csak akkor szoktam sírni, amikor komolyan dühös vagyok, mert a tesóm feldühít, de akkor nagyon csúnyán nekiesek éés dühömben sírok, de ezen kívűl soha.

Hamarosan 13/L


2011. nov. 23. 20:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem jó dolog eltitkolni az érzéseidet kell legalább egy barát(nő) akinek elmondhatod mert ez hosszú távon tönkretesz. Esetleg beszéld meg anyukáddal vagy, ha van akkor iskola pszichologussal. De még fiatal vagy meg kell tanulnod kezelni az érzéseidet indulataidat. Nem megoldás hogy a tesót bántod.
2011. nov. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nincs barátnőm, mindenki utál, és iskolai pszihológusunk sincs.
2011. nov. 23. 21:31
 3/3 anonim válasza:
Hát igen ez nem könnyű dolog... én 21 éves vagyok, de az nálam is megvan sajnos, hogy visszafojtom az érzéseimet/érzelmeimet. :|
2011. nov. 23. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!