Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Levált 90%-ban a nagylábujjamr...

Levált 90%-ban a nagylábujjamról a gombás köröm. Milyen orvoshoz kell menni vele? Egyébként a nailner care stifttel kezeltem a beteg körmöt.

Figyelt kérdés
2011. nov. 24. 09:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Én bőrgyógyászhoz mentem a beteg körmömmel.
2011. nov. 24. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én simán lekaptam. Alatta már jött az új köröm. Gombásodás elleni spray-vel kezeld napjában többször.
2011. nov. 24. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat.
2011. nov. 24. 09:51
 4/6 anonim ***** válasza:
Pedikűrös el tud látni megfelelő tanáccsal. Orvoshoz semmiképp ne menj, barbárok ilyen téren, nekik az az első, hogy lekapják tőben, aztán az életben nem nő úgy ahogy kellene. Ki lehet az ilyent kezelni. A férjemnek is hasonló volt, bár neki még nem jött le 90%-ban, de a pedikűrösünk adott egy Derma-Pure nevű szert, ami jó drága és jó büdös, de használt. Sokáig kell vele kezelni, hónapokig is akár, de ha most elkezded, az új köröm már jó eséllyel egészséges lesz.
2011. nov. 24. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
masszív gombás fertőzés esetén gyógyszert kell szedni ill vényköteles kenőcsöt/oldatot írnak fel...a pedikűrös ezt nem tudja megtenni, ellenben a bőrgyógyász igen
2011. nov. 24. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon-nagyon szépen köszönöm a tanácsokat:-)))
2011. nov. 25. 09:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!