Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A lázmérőt nagyon nehezen...

A lázmérőt nagyon nehezen tudom lerázni. Alig mozdul meg benne a higany. Mit lehet vele csinálni? Vagy eleve rossz? Tegnap vettem.

Figyelt kérdés
2009. máj. 12. 15:14
 1/9 anonim ***** válasza:
56%
Még van higanyos lázmérő? Azt hittem már kivonták...
2009. máj. 12. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nagyon "kedves" vagy. De ne írj inkább semmit, ha értelmesen nem tudsz válaszolni!
2009. máj. 12. 15:23
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Hülyén fog hangzani, de kérj meg mást, hogy rázza le. Nem csesztetésképpen mondom, de én sem tudom lerázni a higanyos lázmérőt. Nincs meg a technikám. Itthon mindig röhögnek rajta, hogy mit szenvedek. Szóval próbálja meg más is, ha másnak sem sikerül, akkor valószínűleg tényleg hibás. Nézd meg, hogy nincs-e valahol a higanyszál úgymond elszakadva. Mert akkor tényleg nem lehet lerázni. De ha más le tudja rázni, akkor már bocsánat, de te vagy hibás, nem a lázmérő, ahogy én is hibás vagyok:)
2009. máj. 12. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2009. máj. 12. 15:27
 5/9 anonim ***** válasza:
41%

sztem az első válaszoló semmi rosszat nem mondott...

Én is úgy tudtam,hogy kivonták már..Ő meg csak megjegyezte...nem kell egyből lehurrogni

2009. máj. 12. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Kösz neked is.
2009. máj. 12. 16:31
 7/9 anonim ***** válasza:

csak vigyázz a nagy rázogatásba nehogy eltörjön

Egyszer előfordult velem.

A higany sok kis golyóként szétgurul így nagyon veszélyes

Inkább vegyél digitális hőmérőt

2009. máj. 13. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
mit sértődsz meg kis csöves bocs de elég szókimondó vagyok deee te meg egy nyávogós besértődő kis ribanc XD
2009. jún. 2. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Te észnél vagy? Ha bajod van töltsd le valaki máson. Menj a ...!
2009. jún. 2. 15:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!