Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Még tart a menstruációm, de...

StanciKinga kérdése:

Még tart a menstruációm, de elkell kezdem az ujabb levél tablettát. Ez normális?

Figyelt kérdés

Én azt szeretném megkérdezni, hogy nekem mindig a péntek az a nap, amikor megkéne jönnie. De ez az elmúlt 1 év alatt, mióta szedem, az előforduló rendszertelen bevételek miatt, tólódott napokat, így péntek helyett mára már csak vasárnap jön meg. Viszont az ezt követő kedden már elkelll kezdenem szedni a gyógyszert. (anno az orvoson azt javasolta h a legeslegelső tablettát a menstruációmat követő 5. napon vegyem be--> így viszont pöccre kivannak számolva a napjaim. az elején még tök jól ment, pénteken megjött, keddig elismult..de mára már csuszott 2 napot...) szóval a kérdésem h normális ez így? Hogy még tart a mensesem mikor elkezdem szedni a gyógyszert? Vag mind1? a lényeg h a 7 napban megjöjjön?


Köszönöm a válaszokat előre is


2011. nov. 27. 11:06
 1/4 anonim ***** válasza:
hormon készítmény mármint a fogamzás gátló okoz ilyen tünetet, ha + egy hétnél, mint a menstruációd tartott még lesz vérzés, menj nőgyógyászhoz, mert lehet, hogy nem jó neked az a tabletta. Van más összetételű tabletta is
2011. nov. 27. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
na jó de mi az a plusz egy hét? már vagy4 hónapja így megy, h 2 napot csúszik de mindig normálisan megjött...csak akkor még tart mikor elkezdem szedni az ujabb levelet. akkor ez ekkora nagy baj?..
2011. nov. 27. 13:31
 3/4 A kérdező kommentje:
najó én ezt értem de mi az a plusz egy hét? ugy értem csak két napot csúszott az eredeti naphoz képest amikor megjön. de igy már belecsúszik abba amikor én elkezdem szedni az ujabb levél gyógyszert..ez ekora probléma? ..:S
2011. nov. 27. 13:33
 4/4 A kérdező kommentje:
ja még annyit h a mensesem 4-5 napig tart...nem egy hét..
2011. nov. 27. 13:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!