Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől lehet évek óta megduzzad...

Mitől lehet évek óta megduzzadva az orrnyálkahártyám?

Figyelt kérdés
Több év alatt alakult ki fokozatosan. Ma már ott tartok, hogy van amikor szinte egyáltalán nem vagyok képes levegőt venni az orromon át. Voltam szakorvosnál, ő allergiára tippelt, adott is receptet gyógyszerre meg orrspray-re. Hát a gyógyszer az semmit sem ért, az orrspray-nek sem éreztem különösebben a hatását. Koponya CT-vel is átvilágítottak, de semmit sem találtak. Minden tiszta és egészséges, nem váladékozik, nincs begyulladva... allergiavizsgálatot is csináltattam, amiből kiderült, hogy tejfehérje meg poratka allergiám van. Tejterméket már évek óta csak elvétve fogyasztok. Hát ideírtam, hátha jár valaki hasonló cipőben és tud valami megoldást... vagy esetleg egy jó dokit, aki érti a dolgát és nem csak tippelget :S
2011. nov. 27. 12:26
 1/1 anonim ***** válasza:
erre nekem is jól jönne a válasz :-/
2011. nov. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!