Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet ez? Szerintem ez nem...

Mi lehet ez? Szerintem ez nem megfázás lehet.

Figyelt kérdés

Nem tudom mi bajom van, ezt nem mondanám megfázásnak.


2-3 napja bevan dugulva az orrom,folyik, olyan mintha víz folyna belőle, átlátszó valami, levegőt is alig kapok, és az egész fejem lüktet, a homlokom az arcom, a szem alatti rész, még rosszabb amikor lehajolok. :S 5-6 napja szinte nem érzek szagokat, csak nagyon gyengén, még akkor is, amikor "véletlen" nincs bedugulva az orrom egy kis ideig. + furcsa szagokat érzek, kerestem mindenhol a házban hogy mi lehet az, de semmi... Mert kint a friss levegőn az utcán is érzem, és másoknál is ahová elmegyek. Ezek szerint csak az "orromban" van valami ami miatt ilyen fura szagokat érzek. Köhögni nem köhögök, a torkom sem fáj.

+ nincs étvágyam, nem bírok enni, teltség érzetem van. Ma egésznap eddig 1 db kiflit tudtam megenni.


neocitránt iszok, de szinte semmit nem használt. :S


2011. nov. 27. 15:25
 1/2 A kérdező kommentje:
Kivételesen reggel óta nem fáj semmim. Csak még mindig bevan dugulva az orrom. De amikor lehajolok, nyomást érzek az arcomba, olyan fura, mintha lenne benne valami, és "oda folyik" előre. Mikor felállok, akkor vissza megy ahol volt.
2011. nov. 27. 15:28
 2/2 bánomisén ***** válasza:
Menj el orvoshoz, valószínű, hogy arcüreggyulladásod van. Lehajlásnál ez az arcodban lévő oda-vissza lötyögés nekem gyanús.
2011. nov. 27. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!