Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet az oka hogy ennyire...

Mi lehet az oka hogy ennyire sovány? FONTOS!

Figyelt kérdés

az öcsém 12 éves(6.osztályos),és nagyon sovány!25 kg és 147 cm!!mondjuk a család nem olyan nagytermetű,én 159 cm és 48 kg vagyok(14/L).eszik rendesen,teljesen normális,csak nem hízik.jó körülmények között élünk,minden nap van melegétel is,de ő nem mindent szeret,vagyis elég válogatós.de mindig olyat főzünk amit ő is szeret.de mégse hízik,és nagyon kétségbe vagyok esve,nehogy valami baja legyen.most épp lebetegedett(nagyon ritkán szokott)megfázott.

elég elvont kisfiú elvan magába egy papírral meg ceruzával,igazi művészlélek.az iskolába szeretik,mert nagyon kedves,szóval lelki okokból biztos nem.


2011. nov. 29. 14:55
 1/3 tetris ***** válasza:

Kismillió oka lehet. Hormonális változások, gyors anyagcsere, pajzsmirigy betegség, felszívódási zavarok, stb. De szerintem addig, amíg nincs semmi panasza, amíg jól érzi magát a bőrében, addig talál hagyni kéne a dolgot annyiban. Lehet, hogy ő alkatilag ilyen venyige alkat. A lényeg, hogy az ásványi anyagok, vitaminok bekerüljenek.

De nem vagyok orvos.

2011. nov. 29. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

szerintem tesódnak semmi baja, csak ilyen kis nyamvadt a szentem. ha meg alig beteg, akkor pláne ne izgulj, mert ezek szerint az immunrendszere jól szuperál. az, hogy most egy kicsit gyengélkedik az nem csoda, ugyanis influenda szezon van, vagyis nagyjából az emberek 50%-a taknyos, ebből 30% lázas is stb.


örüljetek neki, hogy alig híztok. ilyennel nekem sincs gondom, de barátaim között is van, aki egész életében küszködik a fölös kilóival és még a levegőtől is hízik. (vagyis ezt állítja ;))


szerintem nincs gond. :)

2011. nov. 29. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

nagyon szépen köszönöm !!

mostmár jobban érzem magam :)))

2011. nov. 29. 15:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!