Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nyelvpiercing berakatása után...

Nyelvpiercing berakatása után mikor lehet alkoholt inni?

Figyelt kérdés
Gyógyulás ütemétől függ, vagy mikortól lehet? Három napja került be, már lohad a duzzanat.
2011. nov. 30. 11:46
 1/5 anonim válasza:

Három napja nem ittál alkoholt? Minden elismerésem a tied! Mások nem bírták ki és rosszabbul jártak.


Az egyik barátnőm a belövetés után rögtön 10 perc múlva lehajtott egy felest (tisztítja a sebet), semmi baja nem lett. Nekem öt napig tartott a gyógyulás, mikorra teljesen rendbe jött és már nem fájt a nyelvem.


Azt ajánlom neked, akkor igyál alkoholt, amikor teljesen rendbe jött és már nem fáj a nyelved - alias: amikor teljesen begyógyult, és az elfertőződés veszélye is elmúlt (akkor múlik el, amikor a nyelved begyógyul).

2011. nov. 30. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem az enyémről van szó. A férjem rakatott be, hétvégén államvizsgáztam és ünnepelnénk. Köszönöm a jóindulatú feltételezést, de nem alkoholista, csak nem erőltetném az ünneplést az egészsége rovására.


Nekem is van, de akkoriban kétévente egyszer ittam alkoholt, így fel se merült kb szilveszterig ez a kérdés.

2011. nov. 30. 13:22
 3/5 anonim válasza:

Nem gondoltam, hogy alkoholista! :)


Azt hittem, hogy egy tinédzser írta ki ezt a kérdést - remélem így már értesz engem :)


Ha ünneplésről van szó, akkor húzzatok bele! :)

2011. nov. 30. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Még nem lohadt le teljesen, ezért vagyok bizonytalan. Nekem 10 éve van bent, nem igazán emlékszem a gyógyulási folyamatra, főleg nem az időszakra.


Várjunk még, amíg lemegy teljesen a duzzanat? Hány nap után biztonságos?

2011. nov. 30. 14:49
 5/5 anonim válasza:
Azután biztonságos, amikor a nyelv tulajdonosa már nem érez semmilyen fájdalmat. Mivel nincs fájdalom, így a seb is begyógyult.
2011. nov. 30. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!