Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Csak én vagyok ezzel így?

Csak én vagyok ezzel így?

Figyelt kérdés

Van a nyakamon egy anyajegy és zavar. ://

Nem kötöm fel a hajam,mert az kattog bennem,hogy mivan ha látják,mivan ha szólnak,vagy hasonló...volt már felkötve a hajam úgy,hogy sál volt körbetekerve a nyakamon,egyrészt ez miatt,másrészt meg mert hátul a babahajak lehullanak és kicsit fogja a sál.

Amilyen szerencsés vagyok,a felkötött haj sokak szerint nagyon jól áll. :///

Csak én vagyok ezzel így,vagy másnak is van hasonló gondja? :/

14/L


2011. nov. 30. 17:28
 1/2 anonim ***** válasza:

Sokan érzik az apró kis anyajegyeket cikinek és azt sem értettem miért.. Nekem az anyajegyeim annyira hozzàm tartoznak, vagyis a börömhöz, hogy sosem néztem ràjuk úgy, hogy mért vannak ott (kivéve az arcomon).

De hidd el, valakik egyész nagy bibircsókokkal tudnak élni. Làttam màr nem egyet akinek az orràn, arcàn volt, és nagyon làtszott, hogy nem zavarja öket.. most hiàba írok itt persze, ha nem érzed jól úgy magad.

Amit még tehetsz, hogy egész pici tapasszal (gyorstapasz aminek fehér izé van a közepén, hogy ne ragadjon hozzà az anyajegyed) leragasztod mindig mikor felkötöd a hajad.

A babahaj nekem is gond volt. Ezellen a hajlakk és hullàmcsatok vàltak be :)

2011. nov. 30. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Lehet kipróbálom. :))

Fuu,én nemtudok velük mit kezdeni,olyan kis vékonyak,hogy még a legerősebb hullámcsat is elengedi.

2011. nov. 30. 17:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!