Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit csináljak meleg napokon...

Mit csináljak meleg napokon izzadás ellen? 15/f

Figyelt kérdés
Befújom magam reggel dezodorral, de attól még leizzadok és büdös leszek, pláne ha tesi órám is van. Elég kellemetlen, ha pl egy csajjal találkozok.
2009. máj. 13. 20:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Ne "fújd" magad, hanem használj izzadásgátlót!

Reggel, és tesi óra után is tusolj le, vagy legalább mosakodj meg, azután használd ismételten az izzadásgátlót!

[link]

Használhatsz dezodort is, de ne az izzadt testedre fújd, mert attól csak nagyobb lesz a kandesz!


Még néhány tipp:

[link]

2009. máj. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Két dolgot tudok ajánlani. Esti fürdés után Antisudoricum hintőpor,hónaljra,lábra,s akár hátra is szórhatod,rendkivül hatásos izzadás ellen,reggel mosakodás után,s naponta többször ismételhető Bodymed izzadásgátló spray férfiaknak,vagy naturál,mindkettő gyógyszertárban kapható.Még a legmelegebb nyári napokon sem izzadok tőle. Próbáld ki.
2009. máj. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az izzadás normális testi aktus.

Én nem értem miért kellene gátolni?!!!!

ha büdös vagy fürödj és változtass az étrendeden./

2009. máj. 13. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Miért kéne gátolni?

Komolyan én se szeretnék olyan fiúval lenni aki olyan büdös :/

Vegyél izzadság gátlót és amikor csak tudsz tusolj le!


15/L

2009. máj. 14. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!