Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Furcsa fehér ( néha halvány...

Furcsa fehér ( néha halvány narancs esetleg vörös) foltot vagy valami hasonló jelenséget látok az égen. Szerintem az idegenek eljöttek értünk. Ti is észleltétek?

Figyelt kérdés
mióta az eszemet tudom ott van... valamikor nagyobb valamikor kisebb.. néha egészen kerek. valamikor eltűnik.
2010. nov. 15. 19:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
54%

Azt a nagy fényes izét úgy hívják, hogy nap.

Erről a linkről többet megtudhatsz:

[link]

2010. nov. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
52%
Hát nem tudom kérdező , igaz a napra hasonlít a leírásod, arra gondolsz ami a Orion csillagkép mellet található a baloldalon, mert az egy szupernóva csillag ami hamarosan felrobban és kb 640 fényévre van tőlünk , az elmúlt 15 év alatt 15 % zsugorodást mutatott, ha eléri a belső magja azt a pontot amikor már nem tud tovább zsugorodni akkor egy hatalmas nagy lökés hullám indul el a belső magtól , mitől szupernóva lesz belőle , és akkorát fog robbanni hogy a föld is fog belőle kapni bőven :)
2010. nov. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
19:28!Behaltam a válaszodnak.
2010. nov. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Fárasztóak ezek a találós kérdések , minek kérdezed ha tudod a választ :)
2010. nov. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
A válaszom igaz. Néha fehér , néha halvány narancs , és néha vörös ( az az piros) szóval ) szóval nem mondtam hülyeséget, ja és néha kék is.
2010. nov. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
77%

Ennyire nem egyértelmű nektek, hogy a Kérdező is ironizál?

Kár, hogy a kérdéseket nem lehet lájkolni, mert most kapnál egy zöld kezet tőlem :D

2010. nov. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Jobb ha hozzászokol kérdező,hogy ebben a témakörben csak kritizálást kapol.

Hiába UFO észlelések ha UFO-t észlelsz hülye leszel.

Ha UFO-k ról beszélsz akkor meg elmebeteg leszel.Majd meglátod :)

Itt mindíg szellemifogyatékos aki UFO-t lát és itt ez a normális. sorry

2010. nov. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
:) köszi bármi félefajta építő kritikát.. amúgy most is látom .. tuti hogy valamilyen megfigyelőbázis lehet.. figyelnek és majd elkezdenek támadni mondjuk 2012ben.. ha nem akkor 2022ben ..nekem senki se mondja hogy az a Hold.. gyengébbeknek Nap :) mert én akkor is tudom hogy az a nagy űrhajójuk:)
2010. nov. 15. 21:20
 9/12 anonim ***** válasza:
Kérdező ne nevettes :) kösz
2010. nov. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Lehet h léteznek ufók, de sztem nem jönnek el a földre...El tudom képzelni h más bolygón élet alakult ki, de mér jönnének ide támadni??!!mi se megyünk megölni a lényeket más bolygóra!!!
2010. nov. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!