Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha két hete volt egy epilepszi...

Ha két hete volt egy epilepsziás rohamom (ez volt az első és most derült ki, hogy epilepszia beteg vagyok), akkor el merjek menni discoba vagy még ne?

Figyelt kérdés

Az orvos azt mondta,hogy próbáljam meg magam távol tartani a villódzó fényektől,de az eddigi életemen ez a betegség nem nagyon fog változtatni!Na akkor most hogy is van ez?

holnap lesz egy buli,de Anyum nem nagyon akar elengedni a betegség miatt,mert azt mondják,hogy még korai,de majd pár hét múlva már elmehetek bulizni,amikor a gyógyszert is több ideje szedem...!

Nektek erről mi a véleményetek?

Kort és nemet is írjatok!

Légyszi írjatok minél többen!

Előre is köszy!

Üdv!


2009. máj. 14. 18:30
 1/7 anonim ***** válasza:
56%
Szórakozol, és lehet, hogy rosszul leszel, vagy az egészséged érdekel?
2009. máj. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ja és 15/L
2009. máj. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
56%
Mivel az epilepszia minden rohammal súlyosabb lesz én minél kevesebb rohamot szeretnék. Szerintem 1-2 hétvégét kibírsz diszkó nélkül, ha arra gondolsz, hogy még 60 évet kell végigcsinálnod.
2009. máj. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
56%

Szerintem várj még pár hetet, amennyit mondtak neked. Hidd el az egészség mindennél fontosabb, pár buliról most lemaradsz, de nem ez a legfontosabb most, hanem hogy minden rendben legyen veled. Rengeteg időd lesz azután szórakozni.

18/L

2009. máj. 14. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Fogadd meg anyukád tanácsát! Menj olyan buliba, ahol nincsenek ilyen fények (házibuli), vagy legalább várj egy kicsit, amíg a gyógyszereidet beállítják. Utána is úgy menj csak, h legyen ott valaki (haverod pl.), aki ismeri a betegségedet, és tudja, h mit kell tenni roham esetén. Ja, és ne maradj sokáig, mert a fáradtság is rohamot provokálhat. Ha szerencséd van, enyhébb a betegséged (ez majd az idővel derül ki), és akkor egy-egy kisebb bulit megengedhetsz magadnak! De mindig az egészség az első, ne feledd! Hány éves vagy? Fiú? Lány?

25/L (orvos)

2009. máj. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

17 éves lány vagyok!

Van barátom és az első rohamom az iskolában történt és a barátom mentett meg és volt mellettem!

Igen,mindenkinek igaza van,hogy az egészség az első és természetesen én sem akarok több rohamot,csak hát mégiscsak fiatal vagyok még és nem akarom,hogy itt vége legyen a buliknak meg az ilyesmiknek!

Az orvosok is mondták,hogy valakiknek az ilyen bulik(villódzó fények,hangos zene)hozzák elő a rohamot!

Köszy a válaszokat,várok még további tanácsokat!

Üdv!

2009. máj. 14. 18:47
 7/7 anonim ***** válasza:

Első vagyok

Értem én, hogy nem akarsz lemondani TELJESEN a bulikról.. de ezt a pár hetet kibírhatnád!

2009. máj. 14. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!