Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Jó ötlet fiú létemre megplaszt...

Jó ötlet fiú létemre megplasztikáztatnom a melleimet?

Figyelt kérdés

Beismerem ez egy kicsit félreérthető volt :D


Pont azt akarom, hogy kisebb legyen. Az a helyzet, hogy régebben nagyon dagadt voltam. Már ahhoz képest is nagynak tűnt, de most "lefogytam"(igazából ugyanúgy 110 kg vagyok, csak belenőttem a súlyomba). Szóval most csak enyhén túlsúlyos vagyok, de a csöcsöm nem ment össze. Így talán még rosszabb is, mert dagadt koromban vmilyen szinten arányban volt a többi testrészemmel, most viszont rögtön látni, hogy valami baj van.

A háziorvosom is rögtön kiszúrta. Ő azt mondta, hogy valamelyik kajában lehet huncut kemikália, mert a fiatal fiúk között feltűnően sok a nagy mell. De ő sem ajánlott semmilyen megoldást. Mondta, hogy endokrinológiára elmehetek, ott megmondják, hogy mi okozta, de megoldani ők sem fogják.


Ezért mondta anyám, hogy ő benne van a plasztikai megoldásban(főleg, hogy az utcánkban 2 ilyen sebészet is van, a környékünkön pedig még 4).

Ráadásul tele vagyok terhességi csíkokkal, azok sem fognak maguktól elmúlni, azt is orvosolnom kellene. Mert most mindenki kérdezgeti, hogy milyen balesetem volt, ami miatt ennyiszer kellett műteni :S


Egyébként anyám szerint 75-ös simán megvan, de inkább nagyobb.

Van erre vmilyen más megoldás? Vagy ha ez az egyetlen, akkor hogyan kezdjek neki? Van egy olyan sanda gyanúm, hogy az orvos is le akar majd beszélni.


2011. dec. 4. 20:09
 1/5 anonim ***** válasza:

Én teljesen megértelek, bár a striákat (csíkokat) én hagynám a fenébe. Lány vagyok, nekem is van, tény hogy nem feltűnő, fiún sem zavarna.

A mell kérdés: én is megműttetném. Az endokrinológia akkor jó ötlet, ha arra gyanakszol (szerintem az orvos is erre gyanakodhat), hogy túl kevés tesztoszteron termelődik. Igazából semmi extra a vizsgálat, vért vesznek, majd kielemzik, de mindenképp hasznos, szerintem érdemes elmenni.

A plasztikával kapcsolatban érdemes utánanézni, hogy támogatja-e a TB a te esetedben, szerintem van rá esély. De a műtét előtt mindenképp a hormonvizsgálatot csináltatnám meg, illetve, ha akarsz még fogyni, akkor is várj vele, mert megnyúlhat a bőr, lehet hogy az emlőben lévő zsírból is veszítesz, akkor is csúnya maradhat. Nem törvényszerű, hogy a bőr nem húzódik vissza, pláne, ha kened magad bőrfeszesítővel, de biztos, ami biztos:)

20/L

2011. dec. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az enyhe túlsúkytól is meg kell szabadulni. Sportolással férfias alakot csinálni, kemény munkával, s ha esetleg nem tűnik el, ki kell kérni a speciális doktor véleményét.
2011. dec. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Első vagyok

Ennek úgy kezdhetsz neki, hogy felhívod valamelyik plasztikai sebészt/kórházat, kérsz egy időpontot, és az orvos mindent elmond, elvégzi a szükséges vizsgálatokat (pl. hogy lehet-e altatni, ilyesmi), kiír operációra, és kb. ennyi.

De ezek előtt mindenképp nézz utána a TB-s dolognak, ezt lehet hogy a plasztikai sebész is tudja (sőt biztos, tudnia kellene elvileg), őt is megkérdezheted, illetve a háziorvost, vagy valamilyen fórumon, vagy a Társadalom Biztosítás honlapján megkeresni, ilyesmi.

2011. dec. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Érdekes, a TB-re még nem gondoltam, de lehet benne vmi. Mert egyébként 400 ezer lenne :S


A csíkok nagyon látszanak. Nem halvány, hanem vörös, vastag és hosszú. Van a hasamon és a csípőmön függőlegesen, illetve a gerincemnél vízszintesen. Olyan, mintha frissen műtöttek volna. És nagyon nem akarnak elmúlni, szóval azokkal is kezdenem kell valamit.

2011. dec. 4. 20:28
 5/5 anonim válasza:
Szerintem az a legfontosabb, hogy magadnak felelj meg, és hogy te jól érezd magad a bőrödben. Szóval ha így jobban éreznéd magad, akkor hajrá.
2011. dec. 9. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!