Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szédülés, hasmenés, gyengeség,...

Szédülés, hasmenés, gyengeség, mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Körülbelül 2hónapja tüszős mandulagyulladásom volt. Azóta mindig van valami problémám. Miután kigyógyultam a tüszős mandulagyulladásból, pár napra rá hányingerem, fejfájásom lett, és annyira gyenge voltam, hogy alig bírtam kikelni az ágyból. Voltam dokinál, aki elvégzett egy terhességi tesztet, és még terhelése vércukormérésre is beküldött, miszerint,lehetséges, hogy fiatalkori diabéteszem van. Persze a labor eredményekből kiderült, hogy kutyabajom, minden érték teljesen normális. Pár napra rá el is múltak a tünetek. Viszont volt hogy néha-néha gyengének éreztem magam. Most pedig már egy hete körülbelül hasmenésem van és szédülök, a vérnyomásom pedig ingadozik.. Valakinek esetleg van ötlete, hogy mi lehet a bajom? Orvoshoz fölösleges mennem, mert ismét nem tud majd segíteni rajtam..
2011. dec. 5. 00:03
 1/1 anonim válasza:
Nekem is ugyan ez a bajom már több mint 2hete,én is voltam vizsgálaton is és negatív lett az eredmény.az orvosom is csak találgat így már inkább vissza se megyek.Betartom a diétát ahogy mondta,de így se múlnak el a tünetek normális kaját nem is tudnék enni mert egyből rosszul lennék......jó lenne tudi h mi a baj...:(
2012. jan. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!