Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan legyen kockás hasam?

Hogyan legyen kockás hasam?

Figyelt kérdés
Sziasztok! segitsetek légyszives! Olyan közép kategoriában vagyok kicsit duci. ezért kéne segitség hogy hogyan legyen kockás hasam? meg mellizom is kéne. jövö szeptemberben megyek egy uj suliba és addig szeretnék jol kinézni. probáltam elkezdeni de nem ment. remélem ti segitetek.
2011. dec. 5. 19:08
 1/5 anonim ***** válasza:

vonalzóval.



..viccet félretéve, erősíts sokat! de ne csak hasra, mindenova!

2011. dec. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Hát abból hogy itt irkálsz tökéletesen érthető miért nincs kockás hasad. TORNÁZZ!!!!!
2011. dec. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
kockahasat úgy érhetsz el ha nincs rajtad semmi zsír(az elengedhetetlenen kívül) tehát kemény diéta. sokan abban a tévedésben vannak ha felüléseznek akkor kockahasuk lesz. ameddig van felesleges zsír rajtad addig nem lesz kockhasad.
2011. dec. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
én ezt értem am meg nemvagyok kövér és az érdekelne hogy miböl mennyit vcsináljak?
2011. dec. 5. 19:40
 5/5 anonim válasza:
Először is egyáltalán nem szabad kicsit se ducinak lenned ha kockahasat szeretnél! SOK SOK HASIZOM! Egy idő után neked még a hasizomtól csak a zsír fog lemenni, és miután az lement akkor folytasd és akkor kezdődik el az a folyamat, ami a vékonyaknál már a legelején. Egyébként 12 éves lány atléta vagyok, sok csapattársanak köztük nekem is kockahasam van.
2012. dec. 5. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!