Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » LLazító- frissítöő masszázs...

LLazító- frissítöő masszázs után lehet izomláz? Bőv lent.

Figyelt kérdés
Szerdán fizikai felmérésem lesz,ahol felülést is kell csinálni.De izomláz van a hasamban,és holnap este 6ra bejelentkeztem egy masszőrhöz,hogy maszírozza ki.Minden masszázs után lehet izomláza az embernek vagy ez nem igaz?Pl ettől,amit leírtam a kérdésben?sosem voltam még masszőrnél ezért kérdezem.Csak a masszőrtől,ezt elfelejtettem megkérdezni,és ilyenkor nem akarom már zargatni.Ha vki írna aki szakember vagy tapasztalta azt megköszönném!
2011. dec. 5. 21:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Én is masszőrködöm. Ha még sosem voltál akkor az első egy-két alkalommal lehet izomlázad, viszont ha sok szénsavmentes folyadékot, leginkább vizet fogyasztasz, ezt elkerülheted.
2011. dec. 5. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
azt nem írtam, hogy a masszázs után igyál!
2011. dec. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Hajjajj...akkor lehet nem kellene most maszíroztatnom magam szerinted? mert nekem ez a felmérés életbevágóan fontos lesz...És már nem fáj annyira mint szombaton,amikor rádolgoztam.De szeretném teljesen kimaszíroztatni.Mit mondasz rá?mellőzzem vagy ne?Mert azzal s emegyek sokra,ha megmaszíroztatom,de ugyan úgy,vagy JOBBan lesz izomlázam tőle...
2011. dec. 5. 22:50
 4/6 anonim ***** válasza:
szerintem felmérés után menj,akkor jobban fog esni a masszázs is.
2011. dec. 5. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
ebben igaz van csak aza baj ha felmérésen 1 perc alat tkel 55 felülés.Ilyen jó hassal meg jó ha megy 40 kb...és ha csak 40et tudok,akkor felesleges elmennem...de hátha elmúlik addig...
2011. dec. 5. 23:19
 6/6 anonim ***** válasza:

A masszázs okozhat izomlázat, attól függően, hogy mennyire van letapadva az izmod, és mennyire akarja a masszőröd 1-2 alkalom alatt megváltani a világot.(uccsó félmondat cinizmus)


Ha hasadban van (volt) izomlázad, azt nem fogja erősíteni, mivel arra nem nyomhat rá.(mi ezért nem is használunk vivőanyagot hozzá)


20L masszőr

2012. jan. 11. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!