Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit mondjak a családomnak,...

Mit mondjak a családomnak, miért vágtam le 3 millisre a hajam?

Figyelt kérdés

Nagyon rossz szokásom van. Az, hogy eszem a hajam és hiába próbáltam mindent, semmi nem használt, hogy abba tudjam hagyni csak az, hogy évekkel ezelőtt le lett vágva a hajam és nem tudtam enni. Ez nyári szünetben volt, kendővel jártam a fejemen senki nem tudta, suliidőre megnőtt, de nem volt elég az a 2 hónap és visszaszoktam. Kb 6 hónapig vagy tovább folyamatosan rövidnek kéne lennie ahhoz, hogy végleg le tudja szokni róla. Mit mondjak a családomnak? Jobbanmondva a párom családjának, a párom tudja, hogy eszem, de Ő se tud semmi értelmesen mondani se az orvosom.

Valami ötlet? Nagyon szeretnék szép hosszú hajat majd egyszer, de így nem nől meg. És akár meg is halhatok, mert nem tudja az emberi gyomor megemészteni a hajat. :-(

Léccy segítsetek!

23/N


2011. dec. 6. 20:20
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Mondd, hogy tetves voltál.
2011. dec. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
96%
mond azt, hogy nagyon hullott a hajad és a fodrászod tanácsára egy ideig röviden hordod, hogy megerősödjön
2011. dec. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 bánomisén ***** válasza:
100%

Mondd, hogy a legújabb példaképed Sinead O'Connor és őt utánozod.


Egyébként miért kellene egy 23 éves felnőtt nőnek magyarázkodnia, hogy miért változtatta meg a frizuráját? Azért, mert neked így tetszik és kész. Szerintem nem kell ebből olyan nagy ügyet csinálni.

2011. dec. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Mond meg nekik egész egyszerűen az igazat.Van aki a körmét rágja,van aki a haját,ez miatt nem hiszem hogy szégyenkezned kéne bárki előtt is.Ha pedig látják hogy te le szeretnél szokni a hajjal való táplálkozásról akár olyan áron is hogy teljesen levágatod a hajad egy fél évre akkor valószínűleg támogatni is fognak ebben a szándékodban.
2011. dec. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Milyen hosszúság az, ami már nem jó? Ami már elér a szádig? Mert hordhatsz olyat, ami már nem 3 mm-es, nőies, de még rövid. Nem hinném egyébként, hogy meg kellene indokolnod. Mert te így akarod, vagy így tetszik. Kész.
2011. dec. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Szüleim megértenék, de ez a család más. Meg az ismerősök. Meg, ha esetleg munkát találok. Nem tudom, de mikor anno azon a nyáron nagyon megszívtam, mert lebuktam egy ismim előtt és azt hitte, hogy fertőző betegségem van és eltiltotta a gyerekeit tőlem.

Ez komoly dolog, mert az életemmel játszom. De nem bírom megállni csak akkor, ha nincs mit enni.

2011. dec. 6. 20:40
 7/20 A kérdező kommentje:
Nem a hajam végét rágom hanem kitépem és úgy eszem meg. Azért kell minnél rövidebbre vágni. Pl 3 millis vagy nulással. És egy ideig úgy vágni. Ha fiú lennék nem izgatna a dolog, hogy mit mondjak, de így lányként...
2011. dec. 6. 20:44
 8/20 anonim ***** válasza:

Ajjajj... És parókát nem tudsz hordani? Azt is megeszed?

Pszichológus/pszichiáter? Nem tudnak segíteni? Elvileg tudod, hogy életveszélyes, ez kényszerbetegség, segítségre van szükséged...

2011. dec. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Mondd meg az igazat, az a legegyszerűbb. Kivel legyél őszinte, ha még a családoddal sem?

Ez egyébként egy pszichológiai kórkép, szakember tud segíteni benne, nem te vagy az egyetlen hajevő!

2011. dec. 6. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Nem tudott doktornő se segíteni. Nem tudom mit tegyek a dologgal. Parókát nem enném meg, van az is csak nyúllott, látszik nagyon a szövet a haj alatt, meg alapból látszik, hogy paróka. Nem is áll jól, meg fekete, de az én hajam barna. Lehetne kérni ilyen parókát tb-re vagy tb támogatottra, mint az én hajam? Háziorvoshoz kell előbb fordulni és az elküld szakrendelésre? Hogyan van ez?
2011. dec. 7. 13:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!