Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van valamilyen vitaminkomlex...

Van valamilyen vitaminkomlex amely ezeket tartalmazza?

Figyelt kérdés

B6, B3, B5, C, D, E

Magnézium esetleg Szelén


2011. dec. 9. 15:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Persze Multi vitamin
2011. dec. 9. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Nem ismerek olyat ami B3 meg B5 vitamint tartalmaz.

De daily vitamin-ban pl az összes többi megtalálható normális mennyiségben magnézium és szelén is.

B vitaminokból inkább 1-6-12 szokott multivitaminokban lenni.

2011. dec. 9. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Privátot írni ér? Nem tudom már hogy kell érteni itt a szabályokat. Egy rakás céggel, webshoppal kapcsolatos kérdés van, bezzeg az enyémet letiltották, mert egy céggel kapcsolatban kérdeztem.


Egyébként ezek a legtöbb vitaminkomplexben benne vannak.

2011. dec. 9. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

B2, B6, B12. Ezeket szokták a multivitaminokba pakolni. A többi, C, D, E, Magnézium, Szelén, az van szinte mindben. Vegyél egy multit, megy egy B komplexet.

Csak ne valami Centrumot vegyél aranyáron, cserébe alig van benne valami...

Ha multi, akkor ez: [link]

2011. dec. 9. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Google > multivitamin

[link]

[link]

2011. dec. 9. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
A B5 vitamin az a pantoténsav. B3 vitamin is van a legtöbben.
2011. dec. 9. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
16.04 ez mekkora lehúzás amit linkeltél! Ez a dr. tihanyi... 15.000 Ft 90db tabletta, és egy tablettában szinte semmi nincs... 60mg C vitamin??? Az igen... 6000-ért ott vannak a vitamin pakkok, ahol egy adagban 1000-1500mg C vitamin van, és minden másból is hatványozottan több. Undorítóak ezek a lehúzós vitaminok... Csak mert nem látják át az emberek, hogy mit vesznek. Pont olyan, mintha lenne 200 Ft-os, meg 3000 Ft-os kilós kenyér...
2011. dec. 9. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen :)Mindenkinek ment a zöld kéz : )

Gondoltam arra hogy bemegyek gyógyszertárba és megmondom a gyógyszertáros hogy miket szeretnék és hátha tud ajánlani valamit.. De félek hogy valami horribilis összegűt ajánl.

Ezért gondoltam ti majd segítetek nekem, mert nem igazán vagyok otthon ezen a téren ugyanis sose szedtem vitamint:)

2011. dec. 9. 16:32
 9/13 anonim ***** válasza:
27%
Igen, a gyógyszertárban valóban horroráron fognak sz@rt ajánlani. Keress plázában táplálékkiegészítő üzletet, olyat amit sportolóknak találtak ki. Ott olcsóbbat és sokkal jobbat fogsz kapni, mint a gyógyszertárban!
2011. dec. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

És persze a 16:37-as is le van pontozva, mint állat.


Nem akartam nyilatkozni a linkekről, de én is a zöld kézre böktem a 16:26-os válasz mellett.


A budibilderes már jobb, bár én abból is hiányolok dolgokat, dehát nem vagyunk egyformák.

Egyébként, amit én szedek, messze a legolcsóbb, amit találtam. Csak mondtam, én nem merek linkelni.

2011. dec. 9. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!