Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha vitamint szedsz még a...

Ha vitamint szedsz még a betegség alatt is, akkor igaz, hogy előbb át megy rajtunk?

Figyelt kérdés
2011. dec. 9. 21:20
 1/10 anonim ***** válasza:
Én azt tapasztalom, hogy sokkal enyhébb és gyorsabb lefolyású, mintha nem erősíteném az immunrendszeremet multivitamin táplálékkiegészítővel. (Én Scitec Multi Pro-t szedek, ez egy nagyon nagy hatóanyagtartalmú, elvileg sportolóknak készült vitamin.)
2011. dec. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Lebemann, ha ezt valóban szeded, akkor nem értem hogy tudsz megbetegedni. Egy probiotikum kúrát javasolnék, ha szabad, ha ez jól felszívódik, nincs megfázás.

Vagy én vagyok csodabogár, nem tudom.

2011. dec. 10. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Én Supradyn-t szedek már évek óta, eddig mindig segített, hogy előtt túl legyek a betegségen. De lassan már egy hete köhögök és fáj a torkom. Coldrex-et is szedek, mert az ugyebár jó a torokfájás enyhítésére? Nem lehetséges, hogy a két gyógyszer hatóanyaga kiüti egymást?
2011. dec. 10. 11:40
 4/10 anonim ***** válasza:

Nem hinném, hogy ezek tudják ütni egymást. A coldrex eleve ital, tehát vízben oldott dolgok vannak benne.

A Supradyn egész jónak tűnik nekem, bár én eleve kerülöm a gyógyszertárakat. Egész emberes mennyiségek vannak benne. Viszont ha már arról lenne szó, hogy szedjem is, eszembe se jutna, ennek persze leginkább gazdaságossági okai vannak. Jó szívvel tudom mellé ajánlani az alga mixet, szelén, króm, de legfőképp a jód az, ami abból jól ki fogja egészíteni a Supradyn-t.

2011. dec. 10. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszi! :)

És ha Coldrex tablettáról van szó?

2011. dec. 10. 14:08
 6/10 anonim ***** válasza:
Az meg micsoda? Mióta létezik ilyen? Nem hallottam még róla ez előtt.
2011. dec. 10. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Mi mindent el lehet adni...

Ugyanúgy paracetamol tartalmú, mint az italpor, amit ismerek. Nem üti a vitamint, legalábbis erősen kétlem, hogy ütné.

2011. dec. 10. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

:D

köszi :)

2011. dec. 10. 16:28
 9/10 anonim ***** válasza:
Tejbésnek igaza van, ha már jóval a gödh megjelenése előtt is vitaminozok, akkor nem kap el. Idén egy jó ideje nem szedtem, majd jött a gödh. Akkor elkezdtem szedni és másfél nap alatt elűzte a gödhöt.
2011. dec. 11. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Hát nekem még nem hatott a vitamin, pedig máskor mindig bejött. :S
2011. dec. 11. 17:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!