Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Buli után hogyan szeditek...

Buli után hogyan szeditek össze magatokat?

Figyelt kérdés

Tegnap voltam bulizni,elég sokat ittam,meg cigiztem,amúgy nem szoktam és ilyenkor nagyon meglátszik rajtam.Aludni most nem tudok,de majd délután lehet,viszont nagyon durván nézek ki.A bőrömön is meglátszik sajnos minden alkalommal az éjszakázás.A gyomrom meg émelyeg,nincs hányingerem,de olyan rossz ilyenkor...

Van vmi bevált tuti tippetek?:)


2011. dec. 10. 09:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Kérd meg a szüleidet,hogy jól VÁGJANAK NYAKON!

Ez mindig beválik.

2011. dec. 10. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én ilyenkor foglalkozok egy kicsit magammal. Tea, krémek az arcomra, a számat jól kiöblítem, hajat mosok, ilyenek. És ilyenkor csak zöldségeket eszek. Nekem ez beválik, sokkal jobban nézek ki utána. :) Meg persze az alvás, de ha neked az most nem megy...:\
2011. dec. 10. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez már csak legközelebbre használható tipp:

Buli után, amikor hazamész igyál meg legalább 1 liter hideg, esetleg jeges vizet lefekvés előtt.

Vagy már a buli végén is elkezdheted, Titanic koktélként szokták ismerni a csaposok :)

Nekem ez mindig bevált eddig.

Ha ez kimaradt, akkor szívás.... sok zsíros étel kicsit szokott még segíteni, de nem sokat.

2011. dec. 10. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Már nem a szüleimmel élek,de azért köszi a tippet...


Rendben,akkor legközelebb ezt fogom tenni,bár már most is sokkal jobban vagyok!:))

2011. dec. 10. 15:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!