Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Sport, Hogy szeditek rá...

Sport, Hogy szeditek rá magatokat?

Figyelt kérdés
nncs akaraterőm. imádok enni, ami sajnos meg us látszik, de szeretnék nekiállni mozogni, de nincs akaraterőm! tipp?
2010. okt. 12. 17:52
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
vagy valamilyen enegrianövelőt tustok ajánlani? az energiaital nem használ semmit... imunis vok rá
2010. okt. 12. 17:52
 2/14 anonim ***** válasza:
energia ital amúgy is egészségtelen,és hizlal.amúgy nehezen vettem magam rá az elején hogy tornázzak most meg már szeretem.ha nagyon akarod menni fog.nem kellenek hozzá szerek.
2010. okt. 12. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Halgass zenét közben. Az szórakoztat.
2010. okt. 12. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
az is a gond, hogy inkább alszok, minthogy fussak. ezért kellene vmi energianövelő. egy héten 3-4 napot dolgozok reggel 6tól este 10ig és így elég fárasztó! tehát fáradt is vok:s ezért kellene energianövlő
2010. okt. 12. 18:29
 5/14 anonim ***** válasza:
Hát én sajnos sehogyse tudom. Annyira utálom és unom csinálni, így semmi értelme.
2010. okt. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
50%

Nem kell rávenni magam.A szüleim kis koromtól sportoltattak,aztán 14 évesen kiválasztottam a nekem legjobban tetsző sportot és a mai nap is csinálom,az életem része.A súlyommal sem volt soha gond,mert a szüleim tudták,hogy ember gyerek vagyok,nem hízó malac.

Motivációt kell találnod.Én pl lemegyek a konditerembe,körülnézek és sok embernek nagyobbak az izmai,de az arányaim nekem a legjobbak.

2010. okt. 12. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Határozz meg rá egy konkrét időpontot. Például este 19.15-től 20.00-ig. Csak akkor tedd át, ha valami nagyon fontos jön közbe. Fontos programként kezeld. Előtte készülj fel rá. Pl.:teríts le egy szőnyeget, öldözz át kényelmes ruhába, kapcsold ki a telefont, TV-t, mindent, ami elvonhatja a figyelmedet.
2010. okt. 13. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Nekem ahhoz kell akaraterő, hogy visszafogjam az edzést. Imádok edzeni:D


Egyébként azért vagy punnyadt, mer valszeg sok szart eszel, kondid a béka segge alatt kb. még jó hogy fáradt vagy.

2010. okt. 13. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy hülyén hangzik, de szerintem a sport a legjobb energianövelő.Én is ugyanúgy voltam, mint te, mindig mindenhez fáradt voltam.Elkezdtem rendszeresen mozogni, normálisabb kajákat enni.(ezelőtt mindig nehéz, zsíros kajákat ettem, csomó sütit és édességet)Több könnyebb kaját eszek, húst, zöldséget, joghurtokat, és tele vagyok energiával.Pedig jócskán van súlyfeleslegem is..
2010. okt. 23. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Tény, hogy a sport a legjobb energianövelő! Amúgy olyan nincs, hogy nem hat az energiaital, csak ha literszámra vedelted eddig. Ha pár hétig nem iszol, és utána is csak keveset, akkor hat, viszont nem hinném, hogy ezzel kéne rávenned magad a sportra, ha már egészségesen akarsz élni. Ha neked nem elég motiváció az, hogy vékony, csinos legyél, akkor semmi sem lesz az.
2010. okt. 23. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!