Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Napi hány óra számit internet...

Napi hány óra számit internet függőségnek? Pontosan mi amit annak lehet nevezni? Hogy szabaduljunk meg tőle?

Figyelt kérdés
2009. máj. 16. 14:36
 1/5 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem ez egyénfüggő. Én gyakran napi 3-4 órát is netezek, de akár hetekig is kibírom net nélkül, ha éppen nincs rá időm, vagy van jobb dolgom is. Szóval nem vagyok függő, mert nincs egy napi adagom, ami ha nincs meg, akkor oda a boldogságom...
2009. máj. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
78%
Én kb. olyan 3-4 órát netezek, de néha valamikor fél napig. De ha nincs internet akoor kibírom.
2009. máj. 16. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
52%
Én függőnek érzem magam, mert naponta igénylem hogy netezzek. Persze nem napi 4 órát csak épphogy átnézzek néhány oldalt. Olyan napi 1-2 órát. Viszont pár nap kihagyás után már hiányzik a net.
2009. máj. 17. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Én pont ilyen témában írom a szakdolgozatomat és én magam is függő vagyok bár még nem olyan vészes, mint egyeseknél, de nem is a legjobb. Naponta muszáj legalább 4-6 órát a gép előtt ülnöm, de van hogy ebből 8 óra lesz. Gyakran félreteszem emiatt a kötelezettségeimet és előfordul, hogy a barátaimat is.:( Megszabadulni tőle nehéz, ha tényleg függő vagy, egyedül nem biztos, hogy menni fog, de lehet szakember segítségét kérni. Itt egy teszt, amiből megtudhatod, hogy tényleg függő vagy-e: [link]
2009. jún. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Most hogy nyári szünet van,szinte reggeltől estig a gépe előtt ülök. Mondjuk mikor iskola volt, akkor meg kettőtől estig ültem előtte. Akkor az este éjfélt jelentett, most kb éjjeli 1-2-3 óra körül fekszem le. A barátammal nem akarok találkozni. Semmi mást nem akarok csinálni, csak Internetezni! Nem játszok rajta, hanem érdekességeket olvasgataok. Mindig eszembe jut valami, beíroma Google-be, utána nézek, de már jut eszembe a következő dolog, aminak utána akarok nézni, és így tovább...
2009. júl. 11. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!