Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi a fontosabb az ÉTel? Vagy...

Mi a fontosabb az ÉTel? Vagy a SZámítógép+Internet?

Figyelt kérdés

az előbb lehordtak mindenféle hülyének meg betegnek mert vitába szálltam egy kérdezővel akinek nincs pénze gyümölcsökre de azért internetje van

és lebasztak, hogy az internet manapság már létfontosságú dolog az étel elhanyagolható inkább kopplalj de legyen számítógéped és most teljesen depressziós vagyok hogy az emberek manapság már így gondolkoznak :(

legyek öngyilkos? vagy van még remény?

most komolyan... lebasznak mert szerintem a kaja a fontosabb és nem a gépezés? eddig is tudtam hogy magyarországon bun kók meg hü lyék élnek... meg a világ 80% ilyen kb... további 15 pedig etiópiai

de hogy ennyire... most magam alatt vagyok ...


2010. aug. 27. 00:08
 1/6 anonim ***** válasza:

Vannak még normális emberek is, azért ne öngyilokold le magad :)


15/f

2010. aug. 27. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Van akinek ez a fontos van akinek az. Ez olyan mintha azon aggódnál, hogy van aki nem szereti a te kedvenc ételedet.
2010. aug. 27. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Láttam azt a kérdést :)

Szerintem igazad van, az étel sokkal fontosabb, mint a net, vagy a számítógép :D Én így gondolom, és még csak 13 vagyok [ne ítéljetek el a korom miatt]

De sokkal fontosabb enni, mint gépezni. Ha nem eszel, akkor egy idő után belehalhatsz [mármint egyáltalán semmit]. Viszont ha nem bírsz gépezni, az miatt nem halsz meg.


13/L

2010. aug. 27. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem foglalkozz velük. Ha választanom kellene, akkor én is inkább az internetről mondanék le. Anélkül még lehet élni valahogy, de étel nélkül nem túl sokáig. Elvégre netezni a mai világban nagyon sok helyen lehet már ingyen is. Bár ha csak arról lenne szó, hogy csak gyümölcsöt nem tudnék venni - tehát más alapvető élelmiszert igen - lehet, hogy én is inkább a netet választanám.
2010. aug. 27. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszi :) és utolsó-val egyet értek... de tegyük fel gyerek vagy a szüleid tartanak el.. tudod hogy nincs pénz gyümölcsre se... akkor te baszogatod anyád hogy vegyen neked gépet meg net-et? -.- ha csak a gyümölcsre nincs pénz akkor már semmi másra hiszen a gyümölcs tényleg a legolcsóbbak között van. pár száz forint
2010. aug. 27. 00:21
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom.Én alapból nem nagyon eszek,de ha ennék tuti nem 'koplalnék',csak a net miatt.Ez is bizonyítja az emberi hülyeséget.:D
2010. aug. 27. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!