Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit hisznek a bőrgyógyászok?!...

Mit hisznek a bőrgyógyászok?! Problémám lent!

Figyelt kérdés

A héten elmentem a Heim Pálba, mert megint kijött az ekcéma a kezemen, az egész vörös volt, és repedezett. A doki le is fényképezte, mert ilyen rondát még nem látott... Na mind1.

Kaptam egy elocomos krémet, amit akkor kell használnom, amikor így fellángol az ekcémám. És egy másikat is kaptam, amit minden nap 2x kell használnom, megelőzés céljából. Azt mondták, reggel, suliba indulás előtt kenjem be vele.


Na itt kezdődik a problémám. Ez a krém annyira zsíros, hogy 15 percig szenvedtem vele szünetbe a wc-n, mert írni nem tudtam órán...


Most akkor mégis hogy használjam?... Húztam rá kesztyűt, levettem, és ott volt a kezemen az összes. Ráadásul nagyon vékony rétegbe kentem be.


16/L


2011. dec. 11. 11:51
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Tehát azért nem tudtam írni, mert annyira zsíros volt és kicsúszott a kezemből a toll .. -.-
2011. dec. 11. 11:51
 2/21 anonim ***** válasza:

Itt a tökéletes megoldás. Az, amivel az orvosok sehol a világon nem tudnak mit kezdeni:


[link]

2011. dec. 11. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Remélem ezért kapok egy piros pontot tőled!
2011. dec. 11. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Nem hiszem, hogy ez igaz, amit itt leírt. Mivel a méz - ha nem nagyon keveset kenünk rá - szárítja a bőrt...


És az egész kezemet megintcsak nem tudom bekenni mézzel, ugyanott tartanék, mint azzal a krémmel.


De azért köszi.

2011. dec. 11. 12:11
 5/21 anonim ***** válasza:
Ha te nem hiszel az igazságnak, a te dolgod. Egész életedben szenvedni fogsz az ekcémától. Mert orvos nem lesz, aki meggyógyít, viszont egész életedben orvoshoz és patikushoz fogsz járni. Kellemes elfoglaltság...
2011. dec. 11. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Csak nem te írtad ezt...?:)))


Amúgy köszi, havonta 1x elmenni a háziorvoshoz felíratni a krémet, kb 10 perc, amíg kiváltom a gyógyszertárba, szintén 10 perc. Ennyi időm azért csak akad. :)

2011. dec. 11. 12:15
 7/21 anonim ***** válasza:

Szia! Én nem igazán vagyok jártas a témában (sőőt), de nem próbáltad még véletlenül a natúr szappanokat? Linkelek két oldalt, nézegesd meg, ha jól emlékszem elég jók a vélemények:

[link]

[link]


Szerintem egy próbát megér, igaz nincs ekcémám, de az arcomat elég szépen rendbe teszik ezek a szappanok, szóval biztos hogy hatékonyak. :) Ne aggódj, nem olyanok mint a hagyományos szappanok, nem szárítják a bőrt, és némelyik direkt ekcémás bőrre van kitalálva!

2011. dec. 11. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Nem! Azért ekkora hülyeségeket nem szoktam írni.
2011. dec. 11. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Az általam küldött linkben Sebestyén János minden kétséget kizáróan számolt be a gyógyulásáról. Ha neked ez nem elég, tényleg szenvedj egész életedben. Sok erőt hozzá!
2011. dec. 11. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Érdekes ez a mézes teória, egy próbát talán tényleg megérne. Viszont az is tény, hogy mind az okok, mind a megoldások eltérőek lehetnek egyénenként.
2011. dec. 11. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!