Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit hisznek a bőrgyógyászok?!...

Mit hisznek a bőrgyógyászok?! Problémám lent!

Figyelt kérdés

A héten elmentem a Heim Pálba, mert megint kijött az ekcéma a kezemen, az egész vörös volt, és repedezett. A doki le is fényképezte, mert ilyen rondát még nem látott... Na mind1.

Kaptam egy elocomos krémet, amit akkor kell használnom, amikor így fellángol az ekcémám. És egy másikat is kaptam, amit minden nap 2x kell használnom, megelőzés céljából. Azt mondták, reggel, suliba indulás előtt kenjem be vele.


Na itt kezdődik a problémám. Ez a krém annyira zsíros, hogy 15 percig szenvedtem vele szünetbe a wc-n, mert írni nem tudtam órán...


Most akkor mégis hogy használjam?... Húztam rá kesztyűt, levettem, és ott volt a kezemen az összes. Ráadásul nagyon vékony rétegbe kentem be.


16/L


2011. dec. 11. 11:51
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

Egyszer kipróbáltam a mézet, amikor az arcom volt ekcémás. 2 héten keresztül vékonyan bekentem és semmi. Téli szünet volt, így hát volt időm kísérletezgetni otthon. Ezek után biztos, hogy nem fogok 2 hétig szenvedni a nagy semmiért vele a kezemen.. Főleg, hogyha nem használ, 2 hét alatt kb elrohad a kezem, annyira ekcémás lesz.


Szappant nem használhatok, csak azt a gyógyszertári kenőcsöt. Meg egy aloe verás szappant. Ennyi. :S

2011. dec. 11. 13:29
 12/21 anonim ***** válasza:

Kérdező, viszont ne tántorítson el a stílusa. Attól hogy itt hisztizik, még lehet valami abban, amit mond.

Sokféle méz van, megérné kipróbálgatni őket - szerintem.

2011. dec. 11. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

Nincs megint hetem arra, hogy próbálgassam a mézeket.


De olvassátok már el újra a kérdést, oké? ÉS ne arra válaszoljatok, hogy esik-e az eső kint, vagy sem! :)

2011. dec. 11. 13:42
 14/21 A kérdező kommentje:
* 2 hetem
2011. dec. 11. 13:42
 15/21 anonim ***** válasza:
Nem kell rá egy hét sem. Éjszakára be tudod kenni, pár napig. Ráadásul az arcbőr egészen más, mint a kéz.
2011. dec. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

"Szappant nem használhatok, csak azt a gyógyszertári kenőcsöt."


De basszus, nem érted hogy ezek direkt arra valók?? Ki kell próbálni, azt ha nem jön be akkor leírhatod...

2011. dec. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

Én viszont allergiás vagyok a szappan összetevőire. Csak az aloe verás szappanban nincs ilyen.

De nyugodtan te is pattogj itt, csak kicsit szánalmas :D

2011. dec. 11. 15:35
 18/21 anonim ***** válasza:
Ezt a kislány senki nem fogja meggyőzni. Elfogadta az ekcémáját, szeret együtt élni vele, szívesen megy hetente háziorvoshoz és patikába. Csak egy a bökkenő: teljesen feleslegesen!
2011. dec. 11. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

Miért mennék hetente?:)))

Nem kerek rá 100 g kenőcsöt a kezemre hetente!


Idióta vagy te 71%-os :) Remélem te meg az idegbajaiddal jársz hetente az orvosodhoz..:)

2011. dec. 11. 15:44
 20/21 anonim ***** válasza:

"Én viszont allergiás vagyok a szappan összetevőire. Csak az aloe verás szappanban nincs ilyen.

De nyugodtan te is pattogj itt, csak kicsit szánalmas :D"


Te szerencsétlen. x) Ezek TERMÉSZETES szappanok, fogadok hogy még csak a fáradságot sem vetted, hogy megnézd a linkeket. Tudod mi az az organikus shea-vaj? Mindegy is...Itt mindenki segíteni próbált neked, de te minden tanácsot telibesz@rsz. Egyébként meg nézd már meg a kérdésedet, te háborogsz, hogy nem tudsz mit kezdeni a krémmel, ráadásul elég bicskanyitogató "hangnemben" válaszolgatsz...

De tudod mit te kis pics@? Én aztán tojok a problémádra, vergődjél csak tovább, felőlem akár le is száradhat a kezed.

2011. dec. 11. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!