Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit hisznek a bőrgyógyászok?!...

Mit hisznek a bőrgyógyászok?! Problémám lent!

Figyelt kérdés

A héten elmentem a Heim Pálba, mert megint kijött az ekcéma a kezemen, az egész vörös volt, és repedezett. A doki le is fényképezte, mert ilyen rondát még nem látott... Na mind1.

Kaptam egy elocomos krémet, amit akkor kell használnom, amikor így fellángol az ekcémám. És egy másikat is kaptam, amit minden nap 2x kell használnom, megelőzés céljából. Azt mondták, reggel, suliba indulás előtt kenjem be vele.


Na itt kezdődik a problémám. Ez a krém annyira zsíros, hogy 15 percig szenvedtem vele szünetbe a wc-n, mert írni nem tudtam órán...


Most akkor mégis hogy használjam?... Húztam rá kesztyűt, levettem, és ott volt a kezemen az összes. Ráadásul nagyon vékony rétegbe kentem be.


16/L


2011. dec. 11. 11:51
1 2 3
 21/21 anonim válasza:
és mi lenne, ha korábban kelnél és úgy kennéd be magad? Hogy legyen ideje felszívódni.. Én nagyon zsíros krémet használtam, 10perc alatt teljesen jól felszívta a bőröm..
2011. dec. 11. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!