Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nem tudok aludni, fáj a hátam...

Nem tudok aludni, fáj a hátam vállam nyakam és egész nap kattogtatom az összes ízületem láb, kar stb. több éve. Mit lehet vele kezdeni?

Figyelt kérdés
már nagyon unom semmilyen stressznek nem vagyok kitéve!!! szép az életem nincs gondom.... és 21 éves vagyok. orvosnál már voltam, akupunktúrán meg minden hülyeségen, de egyik sem ért semmit... már 6 éve mindig újra és újra előjön.. a fájó hát váll és nyaktól és a rengeteg kattogástól már a tornázást is felhagytam. ez már tényleg nagyon bosszantó
2011. dec. 12. 03:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha így folytatod tovább, elkopnak a csontjaid. Menj el reumatológiára, biztosan ízületeiddel van baj. Porcok kiszáradtak, nincs megfelelő folyadék mennyiség. Magától nem fog megjavulni, csak romlik.
2011. dec. 12. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ezt olvasd el:

[link]

2011. dec. 12. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!