Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mennyi az esély, hogy kétszer...

Mennyi az esély, hogy kétszer legyen vesekövem két nap alatt?

Figyelt kérdés
Ma hajnalban begörcsöltem és utána egy idővel ki is jött a vesekő. Voltam orvosnál, kórházban, de ultrahang majd január elején lesz...Van esély arra, hogy még ma, vagy holnap, vagy a következő napokban vesekövem legyen?
2011. dec. 12. 20:53
 1/5 anonim ***** válasza:
ha nem csak egy volt, akkor simán kijöhet még pár darab
2011. dec. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ahol egy kő van,ott lehet több is.Sajnos. A két nap alatt kifejezés kicsit csálé,nem két nap alatt nő(nek azok) meg. Viszont azt sneki nem tudja neked előre megmondani,hogyha több is van,milyen időközönként fognak "távozni",ha kijönnek egyáltalán rásegités nélkül. Sajnos a vesekőnek ez az átka,addig nem okoz panaszt,amig valami miatt el nem indul kifelé,akkor aztán jön a pokol.

Szóval: amig nincs ultrahang,nem tudni,van e még.

2011. dec. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Kaptam rá Rowatinex-et, ez begyorsíthatja ezt a folyamatot, mármint hogy kijöjjön ha van még? Így elég nagy a bizonytalanság, hiszen még több, mint 3 hét van az ultrahangig...
2011. dec. 12. 22:11
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez a gyógyszer főleg a további kőképződés gátlását szolgálja,de akár rá is segíthet a folyamatra ha van még köved.

Mint mondtam,sajnos ezt előre nem lehet tudni,amig nincs ultrahang.Elhiszem,hogy félsz,annyit tehetsz,hogy elmész magánorvoshoz aki jó sok pénzért ha tud ad neked előbbre indőpontot ultrahangra.

2011. dec. 12. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Akkor marad a 25 nap várakozás :) Remélhetőleg addig nem lesz semmi, azért talán erre is van esély, nem? Köszi a válaszokat!
2011. dec. 12. 23:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!