Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért van állandóan vizelési...

Miért van állandóan vizelési ingerem?

Figyelt kérdés
Nem vagyok felfázva, most szedtem be egy doboz antibiotikumot, mert azt hitte az orvosom hogy húgyúti fertőzés, de nem múlt el a vizelési inger és szerintem ez más miatt van, de nem tudom mitől, lehet köze ahhoz hogy savtúltengésre gyógyszereket szedek és attól van? vagy hormonzavar lenne? abbahagytam a fogamzásgátlót kb 2 hete...

2011. dec. 12. 20:57
 1/7 anonim ***** válasza:
látogasd meg az urológiai szakrendelést
2011. dec. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Egy laborvizsgálat mindenképpen kéne. Nem a háziorvos gyorstesztjére gondolok, hanem rendes leoltásra, amit laborban tudnak csak megcsinálni. Ha a háziorvosod csak általános antibiotikumot írt fel, akkor lehet, hogy semmit sem használt, mivel specifikus gyógyszerre lenne szükséged.

Tapasztalatból mondom, mert én is végigcsináltam már két antibiotikum kúrát teljesen fölöslegesen a háziorvosom nemtörődömsége miatt!

2011. dec. 13. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Szia! A derekam is fáj, lehet hogy a veséim...holnap tudok csak elmenni orvoshoz, gondolom kérni fog vizeletet abból kimutatja nem?
2011. dec. 13. 11:09
 4/7 A kérdező kommentje:
egyébként cifran-t szedtem
2011. dec. 13. 11:12
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen, vizeletből ki lehet mutatni, de a háziorvos rendelőjében csak gyorsteszt van, ami azt mutatja, hogy van-e vér vagy fehérje benne. Rendes leoltást, ami azt is megmutatja, hogy milyen bacilus van a vizeletben és melyik antibiotikumra tűnnek el csak rendes laborban tudnak csinálni.
2011. dec. 13. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nekem egyszer volt vese gyulladásom, akkor elküldött ott laborba és valami 3 keresztes volt, és kaptam rá antibiotikumot aztán elmúlt..
2011. dec. 13. 12:03
 7/7 A kérdező kommentje:
De érdekes hogy csak jobb oldalt érzem a fájdalmat a derekamban
2011. dec. 13. 12:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!