Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől véres a széklet?

Mitől véres a széklet?

Figyelt kérdés
5 napja nagyon durván vérzek oda lent, már van hogy wc-zés nélkül is. Alvadt vér és friss is van a wc-papiron. Voltam már orvosnál mikor régebben volt ilyen azt mondták nincs semmi csak egy kis belső aranyér volt. De ez egyre többször és erősebben van. Félek, hogy rákos leszek ez miatt. Milyen orvoshoz fordulhatnék? Sebészeten elküldtek háziorvoshoz onnan meg vissza a sebészetre... azok veszekednek ki vizsgáljon meg.
2011. dec. 13. 11:10
 1/3 anonim ***** válasza:

És amikor régebben elmentél orvoshoz, írtak fel valami gyógyszert? Vagy csak elengedtek ennyivel,hogy egy kis belső aranyér, majd elmúlik??


Lényeg,hogy ha egyszer már volt aranyered , akkor az bármikor kiújulhat, nekem is amikor először volt aranyerem akkor egy idő után újra előjött. Én szoktam venni vény nélkül kapható kúpot gyógyszertárban és azt használom ameddig el nem fogy. Általában már 1-2 kúp használata után elmúlt a vérzésem. Szerintem próbáld ki, az a neve,hogy Mastu végbélkúp. Ha az sem használ akkor menj el újra orvoshoz. Ilyenekre meg ne is gondolj,hogy rákos vagy. Nekem több ismerősöm is vérzett már, ki aranyértől, ki mástól de egyik sem volt rákos....

2011. dec. 13. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm! Veszek kúpot. Igen, mondták hogy mehetek... Váci kórházban is voltam vele. Nem értették a fogalmat, hogy véres széklettel miért megyek oda. Elküldtek nőgyógyászhoz. Nőgyógyász mondta hogy ez nem az ő feladata, de azért megvizsgált. szóval egymásra mutogattak, de senki nem tett semmit és nem is mondták, hogy kezeljem.
2011. dec. 13. 11:34
 3/3 anonim ***** válasza:

Szánalmas,hogy mennyire hülyék az orvosok. Mi köze ehhez egyáltalán a nőgyógyásznak???Botrány...


majd azért írd meg,hogy hatott-e a kúp..

2011. dec. 13. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!