Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Segítség! Hogy kell járni?...

Segítség! Hogy kell járni? Valaki tanítson már meg!

Figyelt kérdés

Állandóan, MINDENKI azzal cseszeget, hogy "Má' megin hogy mész???" anyámék azt mondták, nem tanultam meg normálisan.

Valaki segítsen, folyton megjegyzik.

14/L


2011. dec. 13. 15:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Ehhez videófelvétel kellne, hogy látni lehessen milyen is a járásod, így ezen segíteni nem lehet. Menj el ortopédiára, ott megmondják, ha valami nem stimmel.
2011. dec. 13. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Pár éve már voltam ortopédián, ugyan nem a járásommal, csaj a hátammal /azzal nincs semmi baj/, anyám megjegyezte a dokinak, hogy nagyon csámpás vagyok, de csak annyit mondtak, hogy majd ki fog alakulni.

Most már tuti, nem vinnének el, mert kb egész nyáron dokihoz rohangáltam, bőrgyógyászatra, szájsebészetre, sebészetre, laborra, úgyhogy egyhamar biztos nem tudok elmenni.

2011. dec. 13. 15:26
 3/7 anonim ***** válasza:
Barátnőd van, nem? Nézd meg ő hogy jár, és figyeld a lépéseit, mozgását. Ha szerencséd van neki nincsenek ilyen gondjai. Gyakorlás, gyakorlás...
2011. dec. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Mondd Anyukadnak,h Anya ne cseszegess,mutasd mar meg legyszives h hogyan kell szep testartassal mennem :D ?

De kulonben a fejed tetejere teszel egy konyvet es es ugy kezdessz el jarogatni otthon,az is jo,szepen kihuzod magad es probalsz szepen jarni...nem ugy mint egy rokkantnyugdijas,hanem lazan :)))) Sok sikert,es szep delutant :))) Probalgasdd....jah es ne csoszogj,mert az sem szep....

2011. dec. 13. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az én járásom sem mondható éppen szépnek, sőt! Mindig éreztem, hogy még nehezemre is esik a járás valahol a forgók tájékán. Mit ad isten, egyszercsak kimutatták, hogy két oldali rejtett csipőficamom van. De azelőtt már számtalan reumatológus megvizsgált. Erre senki nem jött rá.
2011. dec. 13. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Utolso biztos nagyon rossz lehet Neked, de itt most szerintem mas van,O egy fiatal lany lehet aki nem huzza ki magat, vagy vmi ilyesmi..nekem is volt ilyen komplexusom,mert 176 cm vagyok.....es mar 14 evesen ekkora voltam......es mikor a suliban folkellett allni,a fiuk ugye eltorpultek mellettem..en meg nemhogy kihuztam magam....hanem ossze :)))) de ma mar nincs gondom...:))) neki is csak ez lehet....Huzdd ki magad!!!!Ne szegyeldd magad :)))
2011. dec. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nem, nem azzal van a baj, hogy nem húzom ki magam. Pl régebben is imádtam úgy járkálni, hogy könyveket pakoltam a fejemre, az osztályban is csomószor játszottuk és majdnem mindig én bírtam a legtovább, úgyhogy a hátam rendben van. A probléma ott van, hogy valahogy máshogy rakom egymás után a lábam, vagy nem tudom, meg néha próbálok ilyen kicsit energikusabb léptekkel közlekedni, de van elesek a saját lábamban, vagy megszédülök.

Kész van, komolyan mondom...

2011. dec. 13. 16:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!