Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van aki használja a "tigristap...

Van aki használja a "tigristapaszt"? Kinek, mire használ, mik a tapasztalatok.

Figyelt kérdés

2011. dec. 14. 18:33
 1/9 anonim ***** válasza:
megfázáskor szoktam használni, könnyíti a légzést. :)
2011. dec. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nagymamám használta izületi bántalmakra, azt mondta hatásos, de olyan büdös, hogy nem lehet használni ha közösségbe is mész...
2011. dec. 14. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm, én is kipróbáltam, a szaga tényleg "különleges" a fájdalmat (izomgörcs) hamar szüntette is, de amikor levettem, piros gyulladt volt a helye, viszketett nagyon, és sebes is lett, ahogy elvakartam.

azért is kérdeztem meg, hogy másnál is okoz-e hasonló tüneteket, mert hát egy büdös szó nincs rajta magyarul.

a reumatológusnak nem is merem elmondani, hogy ezzel is próbálkoztam, biztos jól lehordana.

lehet, hogy én vagyok rá allergiás:((

2011. dec. 14. 19:52
 4/9 anonim ***** válasza:

Valószínű te vagy allergiás rá, nagymamámnál nem volt semmi ilyen tünet, ismerősöm is használta, és 1 szóval sem említett ilyet.

Amit még nagymamámnak szoktam vinni az a Pasta antirheumatica és Ungentum antirheumaticus, neki ezek is beváltak.

2011. dec. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen a válaszodat, még azt szeretném kérdezni, hogy ezek amiket írtál vény nélküliek, és patikákban kaphatók-e.

nagyon sokat szenvedek gerincsérv okozta derék és lábfájdalmaktól, a fájdalomcsillapítók pedig kikezdték a gyomromat.

aug.3-án előjegyeztek kórházi kéthetes kezelésre, és még mindig nem tudják, mikor kerülhetek be....

mégegysszer köszönom.

üdv.-egy szintén nagymama:)

2011. dec. 15. 08:17
 6/9 anonim ***** válasza:

Igen, ezek olyan krémek, amiket gyógyszertárban készítenek, így viszonylag nem is olyan drágák, pláne, ha orvos írja fel(háziorvos is felírhatja). De vény nélkül is kaphatók.

Próbálj beszélni az orvossal, hogyha van lehetőség valamilyen olyan gyógyszerformát írjon ami megkerüli a gyomrot, pl: szájban diszpergáló tabletta, tapasz, kúp, stb.

Persze erre sajnos nem minden gyógyszernél van lehetőség.

Jobbulást addig is, augusztus még nagyon messze van:S

2011. dec. 15. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

nagyon kedves vagy, igazán nagyon köszönöm, remélem a háziorvos felírja, mert ő tudja, hogy milyen érzékeny gyomrom. sajnos a szakorvost ez nem is érdekelte.

köszönöm a jó kívánsagokat.

Boldog Karácsonyt:))

nagyi.

2011. dec. 15. 16:53
 8/9 anonim ***** válasza:
derékfájásra használt 2 szer 2 db tapasz. 2-3 nap alatt elmúlt. a szaga az eléggé erős.
2014. dec. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Én is használom,mert a csípőm fáj 1,5 hónapja.jónak jó,csak kipirosodik meg viszket egy picit a helye.meddig lehet használni ezt nem tudom én sem
2019. jan. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!