Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Elegem van már az életből....

Elegem van már az életből. Semmi jó sincs benne hiába szenvedek semmi. Öngyilkosság már járt a fejemben. Mit tegyek? 14/F

Figyelt kérdés
2011. dec. 14. 19:01
 1/9 anonim ***** válasza:
51%
Just do it.
2011. dec. 14. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Küld el az MSN-ed privátba, és beszélhettünk róla. 15/F.
2011. dec. 15. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

az öngyilkosságot leszámítva én is így vagyok ezzel, pontosabban nem látom értelmét, viszont 'elvagyok' :D

meg ha már élek, végigviszem rendesen, legalábbis amíg valami hatalmas szar nem történik

17f

2011. dec. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

Húhh, szerintem jegelned kéne a témát, majd kinövöd. Egyébként, szerintem ennyi idősen, elég sok mindenkinek a fejében megfordult ez. Eléggé szarnak kéne lennie az életednek ahhoz, hogy végezz magaddal. Először biztos annak találod, de ha jobban végigpörgeted a dolgokat, amik eddig veled történtek, biztos több jót fedezel fel, mint rosszat.

Valamint hihetetlen bátorság és elkeseredettség kell ahhoz, hogy valaki véget vessen a saját életének.

2011. dec. 16. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Nem tudom, NEKED ilyenkor mire lenne szükséged, vígasztalásra, vagy inkább leszidásra, mert nem vagyunk egyformák. :) Én az a típus vagyok, akit felkorbácsol az, ha leszidják, hogy hogy lehet ilyen h*lye, tesüm meg pont az ellentettje, neki a vigasztalás kell, különben tényleg pengét fogna a csuklójához. (Már egyszer megtette...)


Nem hiszem, hogy ennyire rossz lenne az életed! Csak rossz szemszögből nézed. :) Próbáld nem a rosszat előtérbe helyezni, hanem a napi kis örömöket. Mondjuk milyen finom volt most ez a reggeli, vagy hogy de jó, találkoztam egy régi ismerőssel, milyen régen is beszéltünk! :) Esetleg meglátogattad a nagymamád, unokatesód, keresztapád, és milyen jól érezted magad velük.


Nem szabad elkeseredni, és minden egyes nagyobb súlytó fájdalomra egyből azt mondani, hogy feladom. Akkor leszel erős, életre termett férfi ( ;) ) ha most megállsz a talpadon, és folytatod.


Szerintem neked most csak egy kis támogatásra és odafigyelésre lenne szükséged. Van legjobb barátod? Szereted az állatokat? Van háziállatod? :)


Próbálj meg valakivel mélyebben is elbeszélgetni a témáról, akiben megbízol. És fel a fejjel! ;) Nem olyan szar az élet, még ha annak is tűnik néha! (Y)



"Nem a világ gyönyörű... hanem az, ahogyan Te képes voltál azt... gyönyörűnek látni."

2011. dec. 17. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2011. dec. 19. 01:34
 7/9 anonim ***** válasza:
szóval még életben van!
2011. dec. 19. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Ha szeretnéd, dumálhatunk... 14/L
2012. jan. 12. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 MrsAna válasza:
privátban írj és elküldöm az msn címem, segítek, ha kell, nyugi, kérlek, ne csinálj butaságot... Jó?
2012. ápr. 12. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!