Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miből lehet tudni, hogy...

Miből lehet tudni, hogy valaki öngyilkos akar lenni? Mik a tüneteik? Te akartál már öngyilkos lenni? Ha igen akkor miért? Ha megtetted akkor hogyan? Meghaltál?

Figyelt kérdés
2011. nov. 20. 16:22
1 2 3
 1/22 Virág6 ***** válasza:
100%
Depresszióval kezdődik.Állandóan sír,nem érdekli semmi.
2011. nov. 20. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
78%

Igen, megtettem, és meg is haltam.

Greetings from hell!

2011. nov. 20. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 Virág6 ***** válasza:
A papám sajnos öngyílkos lett,és meghalt.Mikor a kórházban megmondták neki,hogy nincs sok esélye akkor már megbánta amit csinált.
2011. nov. 20. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

Depreszsiós, állandóan letört, közömbös a világgal, semmi sem érdekli, úgy érzi senki sem szereti, esetleg dühös magára, nem elégedett magával(akár teljesítményével, akár külsejével). Vagy előzőleg valami nehezen feldolgozható trauma érte, amivel nem tud megküzdeni..


Általában azon a napon amikor öngyilkosak akarnak lenni, megváltozik a viselkedésük. Talán úgy tűnik mintha kicsit feldobódnának, de ez elég erős szó rá. Elosztogathatják másoknak a számukra kedves tárgyaikat,esetleg pénzt, jellemző még a végrendelet írás. De főleg ez a furcsa viselkedés.


Nem, soha nem akartam öngyilkos lenni, én szeretem az életem, de volt egy barátnőm aki állandóan erről beszélt hogy ő megöli magát. Legtöbbször az emberek csak fenyegetőznek, figyelemfelkeltés céljából.

2011. nov. 20. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Hát szerintem viccet kihagyva mindenkinek köszi az eddigi irásokat
2011. nov. 20. 18:27
 6/22 anonim válasza:
Én kb hetente 3-szor akarok öngyilkos lenni, és utálom z embereket, legszívesebben öngyilkos lennék, csak nem akarom, hogy apa szomorú legyen.
2011. nov. 24. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Nem is tedd meg!!!!!!!!!!
2011. nov. 24. 16:18
 8/22 anonim válasza:

Előző vok

Miért ne? Senkinek sincs szüksége rám, nekem sincs már senkire szükségem.

2011. nov. 24. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Hogy hogy????? Szerintem sokan szeretnek csak te hiszed azt hogy nem.
2011. nov. 24. 17:50
 10/22 anonim válasza:
Nem, mindenki utál, suliban is folyton csak engem piszkál mindenki, senki sem beszél velem, utálnak.
2011. nov. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!