Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől lehet és mért nem múlik?

Mitől lehet és mért nem múlik?

Figyelt kérdés
Az van hogy kb. 5 hete ilyen piros foltos az arcom, de nem pattanás hanem ilyen miteszer szerű csak piros... voltam kozmetikusnál aki ajánlott, arcszárító termékeket, de természetes növényi dolgok. Nem vettem észre változást, és elmentem bőrgyógyászhoz aki irt fel zineryt nevű antibiotikumos anyagot egy tonikot és egy patikában kevert krémet. már lassan egy hete használom, de nem nagyon vélek fel fedezni változást. Kérlek segitsetek nagyon kétségbe vagyok esve :'(... Előre is köszönöm. 16/lány
2011. dec. 17. 17:44
 1/5 anonim ***** válasza:

Sem bőrgyógyász, sem kozmetikus nem vagyok, de tudok ajánlani valamit, amit kockázat nélkül kipróbálhatsz. A legtöbb bőrproblémának belső oka van, ha a szervezetben valamilyen diszharmónia van, sok esetben a bőrön is megmutatkozik valamilyen formában.

A tanácsom az, hogy fogyassz rendszeresen lenmagot. Magyarázat helyett küldök két linket róla, amikben többek közt az is le van írva, hogyan hat bőrproblémákra, és hogyan kell alkalmazni.

2011. dec. 17. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Bocsi! most tényleg küldöm a linkeket:

[link]

[link]

2011. dec. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm a válaszod :D ÉS akkor ezt csak igy magába meg kell ennem..?? Hol kapok ilyen magot.??
2011. dec. 17. 19:10
 4/5 anonim ***** válasza:
A latte.hu-n és itt is találsz felhasználási, elkészítési javaslatokat. Venni pedig gyógynövény boltban érdemes. Én a héten vettem 250g-ost 180Ft-ért.
2011. dec. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ma újra és újra beleesek ebbe a hibába, hogy túl gyorsan akarom küldeni a választ, a lényeg meg lemarad.

Itt a harmadik link:

[link]

2011. dec. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!