Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehet annak kovetkezmenye, ha...

Lehet annak kovetkezmenye, ha elkapartam egy anyajegyet es az verzett is?

Figyelt kérdés
2011. dec. 18. 19:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Sose lehet tudni, a bőrgyógyász tudná megmondani. Oda kell menni és sürgősségi dologként behívnak, csak a nővérnek kell szólni
2011. dec. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Én sok éve lerántottam, a törölközőből kiálló cérnaszállal az anyajegyemet és leesett a padlóra, vérzett. Gyönyörűen visszanőtt semmi baj nem lett.
2011. dec. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Csak azert aggodom, mert egyik nagynenemnek folyton kibonlott az anyajegye, es rakos lett emiatt...
2011. dec. 18. 20:07
 4/11 hollófernyiges ***** válasza:
86%
Anyajegyet, pláne kiállót nem piszkálunk mert melanóma lehet belőle, és az az egyik legagresszívabb tumor.
2011. dec. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Jaj, en nem piszkaltam! Isten orizzen! Csak veletlenul odakaptam, nem is tudom hogyan...

Viszont ez gyakran elofordul, es mindig attol felek hogy lekaparom akaratlanul...

Mondtam anyumnak is, de nem igazan foglalkozik vele:((

2011. dec. 18. 20:40
 6/11 anonim ***** válasza:
42%

Ez túl komoly dolog, hogy ne foglalkozz vele. Látogatóban jártam egy melnómás osztályon, 35 paci közül csak egy maradt meg 1 éven belül. És még számos példát mondhatnék.

Tehát sürgősen bőrorvos. Neadj Isten, hogy a 2013-as újévet már odafent töltsd!

2011. dec. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Jaj, most nagyon megijedtem:((

De mit tegyek ha anykamat nem erdekli? Csak 17 eves vagyok...

2011. dec. 18. 21:12
 8/11 anonim válasza:

Én ugyanebben a helyzetben vagyok, mármint hogy véletlen belekaptam, mert beleakadt a nyakláncom (a kulcscsontomnál van az anyajegy) és kivérzett! Ez tegnap este 11-kor történt, ma reggel láttam hogy elég csúnya sebes lett. Utánaolvastam a neten, és a fentiekhez hasonló dolgokat találtam, ami nem túl megnyugtató. Ezért hát irány a bőrgyógyászat. Mit gondoltok mi következik? Odaérek, ajtón kitéve: csak időpont egyeztetéssel fogadunk betegeket. A földszinten kérhetek időpontot. OK. Lemegyek, kérek, és mondja hogy februárra tud adni...

Hát az érdekes, nekem csak egy anyajegyet kéne megnézetni...

De akkor sem tud előbbre adni. Ja jó, akkor hagyja, majd keresek más megoldást.

Úgyhogy most vagy magánrendelésre megyek, vagy nem tudom.

2011. dec. 20. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Menj el a közeli kórházba egy bőrgyógyász ambulanciára, vagy Sztk-ba mutasd meg. És ha azt mondják,hogy leszedik, akkor mond az orvosnak, hogy szeretnéd, ha drúr csinálná meg. És mond egy időpontot. Nem kell emiatt befeküdni. Elég nagy vagy már, megtudod beszélni, majd ő segít. Nem kell félni, és fájni sem fog, csak egy fájdalomcsillapító inekció.
2011. dec. 20. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
78%
13:18-as vagyok. Igen, mentem is, csak épp időpontra fogadnak beteget. Kértem volna időpontot mondja a hölgyike, hogy februárra tud adni. Aha, f*sza. Akkor hagyja, majd találok más megoldást. Felhívtam ismerősöm aki az sztkban dolgozik, jövő héten nincs senkinek sem időpontja, és majd bemehetek akkor és megnézik. Szánalmas ez az ország, ha nincs ismerősöd - dögölj meg. Magyarország, így "szeretlek"
2011. dec. 21. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!