Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan élhetnék teljesen...

Hogyan élhetnék teljesen egészséges életet?

Figyelt kérdés
Adnátok tanácsokat? az a probléma hogy mostanában sokat alszom és olyankor egész nap fáradt vagyok. Keveset mozgok. Ha mozgok akkor is csak a konditeremig edzeni.Vannak napok hogy nem tudok rendesen edzeni mert nem érzem magam valami jól. Hajnalig szoktam fent lenni és délutánig alszok. Szeretnék 20-21kor lefeküdni és reggel korán fent lenni, fitten, kipihenten.
2011. dec. 19. 19:15
 1/10 anonim ***** válasza:
Én is a címben szereplő kérdésre keresem a választ.
2011. dec. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Teljesen egészséges életet senki sem tud élni. Az alvásproblémádra csak azt tudom javasolni, hogy határozd el magad, 8-kor ébresztő keményen, és akkor egy idő után beáll a szervezet rá. És legkésőbb éjfélkor feküdj le. Az első néhány napon csak forgolódni fogsz, de ha jól kifárasztod magad szerintem jobban megy majd az alvás is :)
2011. dec. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Araa gondoltam hogy megyek mindennap kondiba és edzésmentes napokon tekerek, vagy futó padozok
2011. dec. 19. 19:52
 4/10 anonim ***** válasza:

Huhh milyen suliba jársz te, hogy délutánig alszol:)

Nem írtad, milyen korú, nemű vagy, de napi 7-8 óra alvás lenne az egészséges. Szerintem ah lefekszel olyan 10 körül, reggel pedig kelsz olyan 7-8 körül az úgy oks.

Túlalszod magad, azért vagy te fáradt..meg lehet van vmi vitaminhiányod is vagy ilyesmi.

2011. dec. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Se suli se meló és 21/F
2011. dec. 19. 20:57
 6/10 anonim ***** válasza:
Mázlista:)Nekem a kettő egyszerre és kondizni is járok (na jó csak spinningre meg futni, de az is vmi)
2011. dec. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem mázlista, szégyen :D sulit elvégeztem van 2 szakmám és nem tudok hol elhelyezkedni :D
2011. dec. 19. 22:17
 8/10 anonim ***** válasza:

:(

Majdcsak lesz vmi..tudom közhelyes, de aki keres, az talál:)

Ha meg itt Mo-n nagyon nincs semmi, akár külföldre is kimehetsz egy kicsit:nyelvet is tanulsz, tapasztalatot is szerzel, meg legalább világot is látsz. Persze tudom könnyű ezt mondani..

2011. dec. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
nem akarok kimenni külföldre, az menekülés lenne. hiszem hogy itthon is lehetne szebb világ. Ja és a reggel 8órás kelés az kész katasztrófa :D nem jött összes helyette felkeltem délután negyed 2kor :D
2011. dec. 20. 13:58
 10/10 anonim ***** válasza:
Akkor ezen még dolgoznod kell :D
2011. dec. 20. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!