Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ismerősöm belelépett a papucso...

Ismerősöm belelépett a papucsomba olyan lábbal ami. Nem egészséges, hetek óta nem merem felvenni utána. Mennyi az esélye, hogy elkapom tőle a körömbajait?

Figyelt kérdés
egyszer mezítláb lépett bele kis időre, többször meg zokniban ..
2011. nov. 21. 11:26
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem lehet a papucsot kimosni,lemosni...?
2011. nov. 21. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mosd ki a papucsot, esetleg fújd le valamilyen gombaölő hatású szerrel. Utána bátran hordhatod.
2011. nov. 21. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

most ezért vegyek többezer ft-os sprayt?


nem akarom megbántani azzal hogy fúj,ne lépj bele, így nem mondom neki... max tényleg lemosom... elég az? ilyen zárt nagy mamusz féle, teljesen kimosni nem hiszem hogy lehet

2011. nov. 21. 11:46
 4/10 anonim válasza:
vegyél Ultra Sol-t. kb 600 Ft és kézmosásra is jó
2011. nov. 21. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Vagy vegyél kimondott cipőfertőtlenítőt, vagy új papucsot. Mosással a gomba nem pusztul el. Ha elkapod te is a körömgombát, a kikezelése is többe fog kerülni, és még a kellemetlenségről nem szóltunk.
2011. nov. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Vegyél valami spray-t, ami fertőtleníti a lábbelit. Én már 30 ezernél járok (egyéb szerekkel) és most jön rendbe a körömgombám. Nem akartam szólni én sem. Ne járj így te is...
2011. nov. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Meleg Domestosos vízbe áztatod fél órára, majd kiöblíted. Utána nyugodtan hordhatod, nem kell hozzá drága csodaszer.
2011. nov. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én a mamuszomat is kimosom néha, mosógéppel, kibírja semmi baja nem lesz.
2011. nov. 21. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
mindenkinek köszönöm a válaszokat
2011. nov. 25. 18:54
 10/10 anonim ***** válasza:
Savazd le a papucsodat. Nincs papucs, nincs fertőzés...
2011. dec. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!