Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szolnoki Hetényi kórházról...

Szolnoki Hetényi kórházról milyen tapasztalatok vannak? Orr-fül-gége osztály érdekelne, kedden mandulaműtétem lesz érzéstelenítéssel, mire számítsak? Nagyon fáj?

Figyelt kérdés
20/L vagyok. Azt mondták, hogy előtte való nap be kell feküdni, de nem igazán értem, hogy miért, labort már egy hete csináltak és belgyógyász is megvizsgált, minden rendben. Mivel nem szolnoki vagyok, ezért azt mondták, hogy csak következő hétfőn engednek haza, tehát 8 napot töltök majd bent. :( A szolnokiakat már állítólag 2-3 nap után hazaengedik, mert ők be tudnak menni, ha elindulna a vérzés vagy valami. Az ellátás érdekelne még..tudom, hogy hülye kérdés, de hajvasalót vihetek? :D
2009. júl. 19. 13:45
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!