Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fájó levegővétel! Mitől lehet...

Fájó levegővétel! Mitől lehet ez? Lehet hogy tüdőgyulladás?

Figyelt kérdés
Párnappal ezelőtt siettem amikor kiszaladtam az udvarra, és nem vettem magamra semmit, csak egy vékony póló volt rajtam. Azóta fáj a mellkasom, fáj amikor levegőt veszek. Eleinte szárazat köhögtem, de már nem, valami feljön amikor köhögök, az kiszoktam köpni. Megfázva meg nem hiszem hogy megvagyok, mert a torkom sem fáj, az orrom sincs bedugulva. Ja és ma egyszer, vagy kétszer rám jött egyfajta hőhullám melegem lett, és izzadtam.
2011. dec. 20. 19:04
 1/3 A kérdező kommentje:
Leginkább akkor fáj a levegővétel, amikor mélyeket lélegzem.
2011. dec. 20. 19:05
 2/3 anonim ***** válasza:
tuti
2011. dec. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mondd csak, miért nem mentél még el orvoshoz? Menj el minél előbb, nem biztos, hogy tüdőgyulladás, iszonyúan fáj egy légcső- vagy egy hörgőgyulladás is, de azokat sokkal könnyebb kikezelni. Persze a tüdőgyulladást is könnyebb, ha az elején elkapod.
2011. dec. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!