Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » SÜRGŐS: Holnapra (15. ére)...

SÜRGŐS: Holnapra (15. ére) hogyan gyógyulhatok meg? Diagnózis: mandula-torokgyulladás, esetleg enyhe tüdőgyulladás. HHEELLPP!

Figyelt kérdés
Holnap életfontosságú dogát írok... és még ezerfontos dolog miatt kell suliba mennem. 2 napja fekszem, iszom a teákat, eszem a gyógyszereket, de nem hogy javulnék, még enyhén romlok is, és szörnyen fáj a torkom. Írjatok gyorsan!!!
2011. dec. 14. 15:06
 1/9 A kérdező kommentje:
Ja, és nagyon folyik az orrom.
2011. dec. 14. 15:07
 2/9 anonim ***** válasza:

coldrex,ágymeleg + Maripen... + forró citromos tea-> a lényeg,hogy jó alaposan leizzadj,és akkor elmulik...

Ha nem jönne össze,szerintem akkor sincs tragédia,a betegséget,ha hozol róla orvosi igazolást, minden tanár köteles (lenne) megérteni és tudomásul venni - majd megírod a dogát hétfőn,vagy a szünet utáni első órán januárban...

2011. dec. 14. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem fogsz meggyógyulni, de attól még sikerülhet a dolgozat. Engem a kórházból 40 C-os lázzal szülői kérésre, saját felelősség, stb. engedtek ki érettségit megírni. És sikerült. Hajrá!!!!!!!
2011. dec. 14. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Az a gond, ha nem leszek jobban a szüleim nem engednek el...
2011. dec. 14. 15:26
 5/9 A kérdező kommentje:
Igaziból azért is akartam megírni, mert ebből az agyagrészből nagyon segg vagyok, most bemagoltam, de szünet után egy szóra nem fogok emlékezni az egészből :S
2011. dec. 14. 15:27
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy itt a coldrex vagy bármi vény nélküli gyógyszer segít. Gondolom voltál dokinál és írt fel gyógyszert. Pihenj és szedd azt. Próbáld megfűzni a szüleid hogy csak arra az egy órára vigyenek be, ne egész napra.Egyébként ha ennyire nem vagy jól nem is biztos hogy előrébb leszel azzal a dolgozattal. Betegen nem úgy megy semmi.
2011. dec. 14. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

bár a tárgyból van 6 ötösöm ha:

. 1-est kapok 4.4 lesz az átlagom( 6X5+1=31:7=4 maradt a 3X10=30 30:7=4, így kell átlagot számolni)

. 2-est kapok 4.5 lesz

. 3-ast kapok 4.7 lesz

. 4-est kapok 4.8 lesz

. 5-öst kapok 5.0 lesz

:) Annyira nem is vészes XD

2011. dec. 14. 15:35
 8/9 A kérdező kommentje:

utolsó? voltam, de meg se nézett, gondolom azt hitte egy nyápic náthás csaj vagyok, így vény nélkülieket ajánlott.


Már 4-5ször is volt tüdőgyulladásom tudom milyen, mellesleg anya is ezt mondta, és ő jártas a témában(ezért tudja a veszélyeit és nem akar elengedni...).

2011. dec. 14. 15:38
 9/9 A kérdező kommentje:

bocsánat az első két szó az előzőben

Útolsónak: Voltam

2011. dec. 14. 15:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!