Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mik az orr piercing hátrányai?

Mik az orr piercing hátrányai?

Figyelt kérdés
2011. dec. 24. 17:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem lassan 3 éve van orrpiercingem, lekopogom de eddig semmi hátránya nem volt, én nagyon szeretem :) Természetesen arra figyelni kell, hogy rendszeresen tisztítsd a környékét illetve vigyázni kell, hogy bele ne akadj valamibe, mert kitépheted és az bizony nem kellemes. Én éjszakára le szoktam ragasztani, mert többször előfordult, hogy kiesett, mert sokat forgolódtam, és egyrészt az vérzett, másrészt össze is forrhat a lyuk. De ennyi. Kis odafigyelés és nem lesz gond.
2011. dec. 25. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Az arcon - legjobb ismereteim szerint- az orr pc gyógyul a legnehezebben.

Nekem hamar össze is nőtt mindig, így kb. 10év alatt 3x lett szúrva. Mondjuk én mindig el is vesztettem az ékszert, szóval ajánlatos rá odafigyelni, ahogy az előző mondta.

Bár nem tudom milyen orrpiercingre gondoltál, sejtem a "hagyományosra", most épp septumom van. Bár azt nehezebb elhagyni, de nehezebb gyógyulás itt is fennáll, illetve 1ideig egyik orr pc sem a legkellemesebb dolog. Az elején érzékeny nagyon, úgyh óvatosan az orrfújással, hasonlókkal.

2011. dec. 25. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

szia!


Az, hogyha ellövik a könnycsatornádat, akkor rosszul jársz...de ez nem igazán fordul elő. A húgomnak is van, semmi baj nincs neki vele.

2011. dec. 25. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!