Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mióta az eszemet tudom, nem...

Mióta az eszemet tudom, nem működik jól a hosszú távú memóriám, alig emlékszem valamire. Lehet valamit tenni?

Figyelt kérdés

Eddig nem is vettem észre, párom figyelmeztetett rá, nagyon zavarja, hogy mindent elfelejtek és már engem is zavar. Van valami agyserkentő vagy valami rá?

Még csak 23 éves vagyok.


2009. máj. 19. 23:15
 1/1 anonim ***** válasza:
Érdekes, mert inkább a rövid távú memórizavar a gyakoribb. Bizony az élet minőségét nagyban befolyásolja a memória állapota. Az alábbi dolgok segíthetnek memóriád javításában: fokhagyma /csak nyersen, lecitin, sörélesztő, ginszeng, zöld tea, nyomelemek, vitaminok. A terheseknek kitalált Elevit nem is drága és nagyon sok hasznos anyag van benne ezek közül is. Ki ne felejtsem a spirulinát! Remélem tudtam segíteni.
2009. máj. 19. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!