Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aki BeSafe X1-es autósülést...

Aki BeSafe X1-es autósülést vett, nem találja rövidnek a háttámláját? Lehet, hogy 3,5 éves korig nem is lesz jó? 56 cm, ha jól emlékszem, egy más márkájút lemértünk, az 66 cm hosszú? Tapasztalatok? Vélemények?

Figyelt kérdés
2010. jún. 28. 12:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Menetiránynak háttal olyan 7-9 hónapos korig tudod bekötni, utánna nem lesz neki kényelmes, mert nem tudja a lábát kinyujtani majd a hátsó ülés háttámlájától.

Menetiránnyal szemben szerintem olyan 2,5 éves koráig jók ezek a 0-18kg kategóriás ülések, a 9-18 kg os ülések szoktak nagyobbak lenni és azok jót 3.5 éves korig kb.

De minden gyerek eltérően növekszik, van aki már 2 évesen kinövi ezt a kategóriát, és van akinek még 4-5 évesen is jó!

2010. jún. 28. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem találom rövidnek.

Lányom 15 hós, 82 cm.

Az meg hogy hány éves korig jó, annyira eltérő, itt a magasság számít igazán, kát 3,5 éves korú gyrek között is nagy eltérések vannak magasságban.

Nagyon sok ülést végignéztünk, és ez volt a legjobb,a mi még megfizethető volt nekünk.

2010. jún. 28. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom tudod e, de a fejrésznél lévő fejvédő állítható magasságú. Le lehet tolni és föl lehet húzni, szóval szerintem elég nagy a mozgástér. Mi egyenlőre legalul használjuk. Nem tudom meddig lesz nekünk jó, a kislányom jó magas lesz, az biztos, de ha kinövi, akkor majd váltunk. Eladjuk vagy jön a tesó és az övé lesz.

Az ülést magát mi nagyon szeretjük, 1 hónapja használjuk.

2010. jún. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Beleültettük a babát és a feje tetejétől mérve az ülés tetejéig volt kb. 10 cm távolság. Ha pl. kinövi az ülést, akkor a buksiját oldalirányban nem védi teljes magasságban, és az autónk fejtámasza sem támasztaná meg hátulról, mert hátrébb van, mint a gyerekülés fejtámlája.

Amúgy sajnálom, mert nekem is ez felelt volna meg a legjobban, jól párnázott, kényelmes, szóval minden szempontból megfelelne, kivéve a magasságát.

Bár a honlapon, elég nagy kislány ül az ülésben...

Még nézelődünk és fontolgatunk, de köszi a válaszokat.

2010. jún. 28. 16:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!