Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az öcsém nem normális, bőrráko...

Az öcsém nem normális, bőrrákot fog kapni! Hogyan küldhetném el orvoshoz?

Figyelt kérdés
Volt neki pár kiálló anyajegye. Egyik nap mondta nekem, hogy letépkedte a nagy részét, most a nyakán akar egyet leszedni, amit napok óta piszkál már. Teljesen be van gyulladva (már fekete), a környezetében tiszta vörös lett a bőre, véraláfutás - szerű sötét foltokkal. 20 éves és tudja hogy nagyon veszélyes amit művel, de nem lehet vele beszélni, mert ordít velünk ha ezt szóba hozzuk, orvoshoz sem akar menni. Mit tegyünk? Kétségbe vagyunk esve teljesen!
2011. dec. 26. 13:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem sokkal nagyobb az esélye, hogy vérmergezést kap, a börrák nem igy keletkezik. De ha neki nem gond, akkor nem tudtok semmit csinálni.
2011. dec. 26. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Bocsi, nem értek hozzá, azt hittem, a bőrrák az "esélyesebb". Viszont azt tudom hogy nem játék amit csinál, veszélyes dolog. Igazad van, csak ha már súlyosabb lesz az állapota, akkor lehet még rajta segíteni? Ha később kap csak észbe?
2011. dec. 26. 13:39
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem a tesód értelmi fogyatékos.

Inkább pszichiáter kéne neki, majd gondnokság alá helyezés.

2011. dec. 26. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én orvosnak tettem fel ezt a kérdést, és azt a választ kaptam, hogy a megbojgatott anyajegyet mindenképpen el kell távolítani orvos által, hogy 10-20 év múlva ne legyen baj. Nem most lesz rákos, hanem sokára. Pár éven belül csak elmegy orvoshoz, csak megjön az esze. Addig talán nem lesz baj.
2011. dec. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

"Szerintem a tesód értelmi fogyatékos.

Inkább pszichiáter kéne neki, majd gondnokság alá helyezés."

Igazad van, ebben a kérdésben valóban nem normális. De nem mondanám értelmi fogyatékosnak... Egyetemista, kiváló tanuló, értelmes srác. Csak most nem tudom miért nem hallgat ránk. Erőszakkal nem cibálhatjuk orvoshoz.


Utolsónak köszönöm, megnyugtatott egy kicsit, csak rá tudjuk venni és biztosan ő is átgondolja.

2011. dec. 27. 13:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!