Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Már 3 éve, ezt érzem így...

Már 3 éve, ezt érzem így Karácsony előtt normális? 17/L

Figyelt kérdés

Mindig amikor közeledik a téli szünet, vagy már az van állandóan erős depresszióval küszködöm. Általában szokásos depresszív hangulatom szokott lenni, de nem ennyire erősen mint most.

Tegnap adták ki a szünetet, de arra gondoltam, egész nap az iskolában, hogy felmegyek arra a magas bérház épületre és leugrom. Pedig rendezett családba élek, meghitten szoktuk mindig ünnepelni a Karácsonyt.



2011. dec. 22. 15:07
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
volt bármi rossz,szomorú dolog az életedbe? úgy értem hogy meghalt valaki fontos személy vagy ilyesmi.
2011. dec. 22. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

Nem halt meg olyan személy aki, annyira fontos lett volna.

Anyukám is, azt mondta, hogy ennek valami oka kell lenni ami kiváltja nálam,ezeket az érzéseket.

Nem tudom, miért vagyok depressziós.

2011. dec. 22. 15:15
 3/21 anonim ***** válasza:

Az ünnepek olyanok, mint a nagyító: felnagyítják azt, amit hétköznap nem élünk át annyira intenzíven: akár jót, akár rosszat...


Rendezett családról, meghitt karácsonyról írsz... pedig nekem erős a gyanúm, hogy valamitől nagyon boldogtalan vagy...

2011. dec. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
A zord, szurke idojaras legtobb emberre hat. Szerintem a tarsasag hianyzik neked a szunidoben, hiaba rendezett a csaladieleted. Nem tudsz osszejonni baratnokkel a szunidoben?
2011. dec. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Szerintem azért gondolsz ilyeneket, mert még nem voltál olyan helyzetben, hogy az életedet kell mentened!
2011. dec. 22. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Hozzáteszem, ha olyan erős a depresszió, hogy már megfordul a fejedben, hogy leugrasz a bérházról, okvetlenül segítséget kell kérni szakembertől. Nem kell ettől félni, ő ismeri azt, ami veled történik, és tud segíteni.
2011. dec. 22. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Igaz barátnőim nem voltak soha, most sincsenek.
2011. dec. 22. 15:18
 8/21 anonim ***** válasza:

Látod... ez így már valami, van merre elindulni.

Mi lehet az oka, hogy nincsenek barátnőid? Nem mersz közel engedni magadhoz senkit?

2011. dec. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Nem találom velük a közös nyelvet.

Én nem vagyok olyan nyávogós, bulizós típus.

A suliban 1 lány van akivel csak beszélő viszonyban vagyok.

2011. dec. 22. 15:21
 10/21 anonim ***** válasza:
Ha nincsenek baratnoid a suliban, akkor pedig futsz otthonrol valamiert.
2011. dec. 22. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!